Snak

Mere indhold efter annoncen
Det var korsbåndet. Valgustraume for fuld hammer. Sindssygt lavet af Wass. Det der er jo en vanvittig højde og kraft at tackle i og med.

Det er indbegrebet af unødig kraft. Hvorfor ser VAR ikke på det?
Der er straffespark! Han er inde i feltet. Vildt, at den ikke bliver set igennem!!
\"Giv en mand et æg, og han er mæt for en dag - lær en mand at lægge æg.......!\"
Mord er i orden i Brøndby.. Hold kæft hvor er det ringe der ikke engang dømmes frispark..
Det er godt nok det dummeste fodbold længe, den venstre er bare et sort hul, og den bliver bare brugt igen og igen, og der sker intet.. Udover endnu en fucking skade.. Aaajj..
FC København. Siden 1993.. Man U siden 1986 Landsholdet, DBU og MO boykottet siden 2007 Ståle skulle aldrig have været fyret 2020 Rooney skyder lige godt med begge ben, nok bedst med højre... Citat John Faxe Jensen...
Jeg kan slet ikke fatte at dommeren eller var intet gør. Har set den igen flere gange nu, og det er jo direkte sindssygt?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Lykkelig for at jeg ikke kan se kampen idag pga. rejse. Lyder som om at vi lige er slået tilbage til start og at den her sæson allerede er slut.
F.C. København - Tak for alt, Nees og Sune. VELKOMMEN TIL BO! Bestyrelse og ejere RAUS. Sælg til nogen som rent faktisk interesserer sig for sporten og som elsker klubben ELLER BEVIS JER SELV NU.
Hvis bare Daramy for en gangs skyld kunne lave en førstegangsaflevering, frem for at stoppe op, kunne det blive farligt.
Chancerne har i hvert fald været der. Det er så dårligt vi ikke får point i den her kamp.

Endegyldigt farvel til mesterskabet, og så må vi jo se med top 6.
Igen, hvorfor går Jelert ikke bare direkte på, i stedet for at forsøge et nærmest umuligt indlæg
Endegyldigt farvel til mesterskabet, og så må vi jo se med top 6.


Jeg aner ikke hvad der er mest sandsynligt lige nu - at FCK vinder mesterskabet eller at de ikke kommer med i Top 6. Det er godt nok skoert efter 13 runder.
Annonce