Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg kan ikke se det gule i den tackling?
Hahhaha, den dommer der. Det er en helt ren tackling af Diks!!
synes helt ærligt vi spiller en stringent kontrolleret kamp.

i sær indtil det røde kort holder man dem fra scoringsmuligheder samtidig med at man selv skaber masser af muligheder. det bør være sådan man vinder en fodboldkamp.
https://worldsoccertalk.com/wp-content/uploads/2017/12/arsenal-spurs.jpg og fuck det anonyme trolleri, jeg hedder rolf ståltråd på facebook.
Hvilke masser af muligheder? Jeg mindes kun at FCK har haft Oskarssons halve friløber siden udvisningen
lidt lerager og et straffe

du har også hørt gud og hver mand snakke om hvor god deres keeper har været.
https://worldsoccertalk.com/wp-content/uploads/2017/12/arsenal-spurs.jpg og fuck det anonyme trolleri, jeg hedder rolf ståltråd på facebook.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Helt enig. Men meget symptomatisk for vores offensiv eller mangel på samme, er vi enormt ineffektive foran kassen. Et forkert annulleret mål og et manglende straffe hjælper selvfølgelig heller ikke på det.
Hafnia
Jeg synes FCKs offensiv har været jammerlig igen i dag, alt for få afslutninger generelt og de afslutninger man endelig kommer frem til er virkelig ringe, bedst eksemplificeret ved Claesson senest. Han skal jo ramme målet der.
Kom så Ryan….
Jeg kom til at tænke på ... i den kongerække af angribere, der ikke er gode nok i truppen, hvor ville Mikkel Kaufmann så rangere, hvis han ikke var lejet ud?
Batman Close. London W12.
Kan ikke de kampen i dag, men 73% boldbesiddelse, 30 skud på mål og over 1000 afleveringer lyder dominerende.
Annonce