Snak

Mere indhold efter annoncen
Pape Diouf træner igen med i FCK.

Det forstår jeg ikke, troede allerede han var afsat og aftalen var på plads med udlejning?
Måske så de ham live.
fck-medløber.
Pape sagde iflg rygterne nej til deres tilbud. Han vil hellere blive i København.

Jamen vi vil da også meget nødigt af med dig, Pape! *grrrrrrgrgrgrrrr!*
Bliver jo helt forbavset over ´resterne´ i truppen, som man ikke ved hvad man skal stille med.

- Toutouth
- Bergvold
- Frederiksen
- Absalonsen
- Diouf

Toutouth er ung, men jeg kan ikke gennemskue, hvor langt talentet rækker. De andre har ret beset ikke noget at komme efter.
Det skal dog siges at Bergvold lige nu nok ikke ville svække startelleveren. Surt med PPD. Tutu er ikke helt blevet vejet og fundet for let endnu.
http://media.balls.ie/uploads/2013/10/Tambourine.gif
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Er CV dygtig bytter han PPD for Wolff Eikrem i Molde (evt. med et par ekstra millioner oven i hatten. Det vil være en køb med perspektiv, da han kan spille alle pladser på midtbanen, og til med godt. Der vil desuden være den ekstra bonus ved købet, og det er, at vi så vil være i besiddelse af den suberent grimmestes spiller i suppens historie.
Desuden mener jeg, at Boilesen SKAL gøres til permanent anfører! https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=48zuf_y5MMM
moderator
suberent

Hvad sker der her?
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Ja, så er indlægget totalt uforståeligt.
repos, har netop talt med min 5 årlige nevø, det kan tænkes at være årsagen.
Desuden mener jeg, at Boilesen SKAL gøres til permanent anfører! https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=48zuf_y5MMM
moderator
-
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Annonce