Han kunne sgu stadig. Køligt af Bendtner.
Snak
tors 31. okt 2019
Endelig ser vi pointen i Pieros´ utallige positioneringer i offside.
Boomer by proxy.
Synes en stork er grim med langt næb.
tors 31. okt 2019
det vilde er jo at det er mere held end forstand Bendtner får en friløber. Vi bør kunne slå dette u19 hold fra FCN.
tors 31. okt 2019
det vilde er jo at det er mere held end forstand Bendtner får en friløber. Vi bør kunne slå dette u19 hold fra FCN
Nu er der jo kun 4 U-19 spillere i FCN´s start-11´er (og 3 på bænken)...
Flemming P er indbegrebet af "Arrogant Positivisme"
Trods mit brugernavn har jeg ingen tilknytning til FCN udover mit sæsonkort. Indlæg er således ikke udtryk for FCN's holdninger men egne betragtninger som fan.
tors 31. okt 2019
Daramy skal bare gøre det modsatte af sit instinkt hver gang. Han har vel ikke truffet en rigtig beslutning endnu. Desværre det samme hver eneste kamp.
tors 31. okt 2019
Costacurta det hedder manglende fodboldintelligens hvilket ingen kan lære ham hvis man ikke har det i fornøden grad.
tors 31. okt 2019
Jeg er da glad for I ikke er trænere. Der ville aldrig komme nogle unge fodboldspillere på jeres hold, hvis de ikke må ufuldendte spillere som 17 årige.
tors 31. okt 2019
Med Leicester nuværende form og hold taget i betragtning, ville Amartey pynte gevaldigt på dette hold i Januar vinduet. Hold op han kunne gøre en forskel.