Snak

Mere indhold efter annoncen
1-1 i Kiev.
\"Giv en mand et æg, og han er mæt for en dag - lær en mand at lægge æg.......!\"
SÅDAN, vi er videre....
Det tyder på videre avancement i Europa. Det var med lodder og trisser, men tillykke alligevel.
Endnu en elendig kamp. Men så er det jo godt, at Lugano kan redde dagen.
Alt, jeg siger, er rigtigt.
Innocent er fandme ulækker. Han burde være smidt ud efter første 45 min..
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Videre eller ej jeg håber der er nogen i ledelsen der viser sin opgave voksen og smider den der nordmand på porten. Det er simpelthen pinligt det vi har været vidne til dette efterår og kronen på værket at tabe til hjemmebane til Malmø. Der er brug for nye impulser.
Fem mål i seks kampe. Hold nu op, hvor er det egentlig latterligt dårligt.
Alt, jeg siger, er rigtigt.
moderator
Jeg er også derhenne, hvor jeg ønsker ny træner. Det her hold er så elendig afstemt. Det er absolut intet sammenhæng mellem kæderne, og vores dødbolde er et studie i håbløshed.
Hvorfor fanden parkerer Fischer og Bartolec hjernen ved den sidste dødbold?
Aldrig er jeg været så træt af et europæisk avancement. Vi videre...hurra. Så venter der endnu to offensive ørkenvandringer. Men Ståle går vel efter to gange 0-0 og straffe.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Er Ståle ikke fredet? Jeg kan ikke forestille mig, at ledelsen skiller sig af med en manager, der lige er blevet forlænget til 2023.
Hvilken sæson er det vi skal toppe? Er det ikke hver 3 sæson de siger.
Annonce