Snak

Mere indhold efter annoncen
jeg sidder med en følelse af, at FCK har haft alt den stolpe ind, man har på en hel sæson, de her første kampe i Superligaen og Europa, jeg mener 4 mål fra Meling i 3 kampe, hvor vildt er det lige.
Defensivt har vi været heldige.

Men offensivt har vi skabt mere end FCM, kigger man i xG tabellen.
Success is temporary loyalty is forever PS: Tag en tur i skoven 🌲 med Bo Henriksen når du er gnaven.
Casper Tengstedt er ude på et sidespor i Feyenoord, burde han ikke være aktuel?
Den burde vel ligge lige for, han kan dække alle positioner forrest.
og ellers må Speakman trække på sine dataark fra det engelske, der må være nogle League One angribere bygget som Harry Maguire, sådan 192-195 centimeter, et par tænder der mangler og + 100 kilo.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Sørensen direkte i startopdtillingen - wow
Beijmo tager backen

Moukouko stadig på bænken
Det er vildt som Geovanni konsekvent får chancen foran Moukoko. Det kan simpelthen ikke være en holdbar situation for Moukoko.
jeg ved ikke om det er de vildeste vink med en vognstang, find et andet sted at spille fodbold, og helst i halvlegen, men som Geovanni spiller lige nu, så er det jo 11 mod 10, han skal lejes ud, så han kan få en masse minutter på et niveau der er mere ham
De viate moukoukos trøje i optakten, så troede egentligt at han startede, men nej

Han må være på rampen

Men lang tid siden vi har haft en der lavede 18 mål i sin debutsæson, uden at være fast mand
Og sã stadig ikke kan bruges
Det er for langt ude at starte med Vianney. Hvad er det han har vist? Moukoko er aktuelt meget bedre.
Annonce