Snak

Mere indhold efter annoncen
Vi får røvfuld..
Ciao Nees. Du vil ikke blive savnet<3
Hattrick af en mand, der ikke har scoret hele sæsonen 😂😂
Jeg har ikke ord
Hvad helvede er det for en indstilling at møde op med! Nees, tag dig fucking sammen.
Øh, Falk spiller altså ikke sekser, men er en af to CM i en flad firekæde på midten.
Åbn en betting-konto, hvis du er så god til at spå
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Bo Svensson lyder ikke så dårligt efter hånden
Man vidste det jo!!
F.C. København - Tak for alt, Nees og Sune. VELKOMMEN TIL BO! Bestyrelse og ejere RAUS. Sælg til nogen som rent faktisk interesserer sig for sporten og som elsker klubben ELLER BEVIS JER SELV NU.
Jeg BRÆKKER mig!

Føj, hvor er det skidt af Nees! Falk og Mattsson er den mest tyndbenede centrale midtbane i Superligaen!

Og igen: FUCK PC for ikke at hente en 6´er!
QPR
Citerer mig selv fra tirsdag d. 14. Maj:

Det er nemlig enormt tankevækkende, hvor god statistikken er med Clem på holdet som 6’er, og det er endnu mere tankevækkende, når man sammenligner med resultaterne, hvor Falk har spillet positionen.

Jeg håber virkelig, at Neestrup holder fast i Clem, og jeg kritiserer ham ikke, hvis han gør det, og det fejler her i slutfasen. Omvendt, hvis han sætter Falk ind fra start, og det kikser, så bliver jeg virkelig frustreret.

Den nuværende balance i holdet er den bedste, der har været hele sæsonen.



Tja :-)
Det er aldrig en skam at tabe til et bedre hold. At man så er havnet i en situation, hvor FCK ikke bare over en enkelt kamp, men generelt, er et dårligere hold end AGF - ja, det kan man så drøfte i et fanforum på bold.dk
Vores kynisme i felterne har ganske enkelt været fuldstændig forfærdelig. McKenna og Anker ser fuldstændig passive ud. Helt igennem blæst beslutning af Nees at sætte Vavro af til fordel for Anker
Annonce