Snak

Mere indhold efter annoncen
Spørgsmål om tid. Bold skriver samlet pakke på 171 mio. (20 mio eur + 3 i bonus)

Jeg er normalt ikke pessimist, men et mesterskab lige nu virker langt væk (selvom sæsonen er ung). Sune skal godt nok hive et eller andet frem nu.
https://x.com/F_Abolhosseini/status/1829549257407561964?t=uoPf4Zv3DLsA1KS_12UjYw&s=19

Farzam skriver også at vi lejer Vavro ud til Wolfsburg.......

Det gør mig seriøst sur. De er ikke forpligtet til at købe ham. Vi får nada ud af den handel. Vores forsvar svækkes kun. Jeg kan ikke se noget ved den handel der skulle kunne gavne FCK.
Success is temporary loyalty is forever PS: Tag en tur i skoven 🌲 med Bo Henriksen når du er gnaven.
Giver umiddelbart ingen mening..
FCK melder Vavro selv officielt til Wolfsburg nu på en lejeaftale.

https://x.com/FCKobenhavn/status/1829565049716822196?t=ENOLNQejswboA2ZNg90dhA&s=19

@Repos

Du kan tilføje Sune til Raus titlen. Dette her er elendigt Sportsdirektør arbejde.
Success is temporary loyalty is forever PS: Tag en tur i skoven 🌲 med Bo Henriksen når du er gnaven.
Er egentlig fint tilfreds med Vavro er væk. Han er som vinden blæser og laver mange dumme fejl og er ikke god i opbygnings spillet.

Men vi mangler vi ikke en center forsvar? Eller er ham den nye på U19 tiltænkt en rolle?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det giver nada mening med den udlejning. Hvad er formålet med det?? Hvorfor så ik sælge diks ham for man penge for plus han er gratis til sommer. Det giver ik mening i min verden. Orri vidste man godt. Forstår bare ikke nees igår udtaler sig som han gør ang hvorfor orri ik starter inde. Det er virkelig dumt sagt. Når alle godt ved han smutter. Men så skal han komme med hans underlige udtalelse.
Forza inter!!!!!!💙🖤 OB i dk 💙
De giver jo stadig noget for at leje ham, og såen transfer næste sommer
Hvis man alligevel ikk kommer til og bruge ham, eller han vil videre

De dækker formentligt hele hans løn også

Kan være ham fra Røde Stjerne så kommer
Ved I da, vi ikke får penge for at leje Vavro ud?Foruden vi kommer af med en givetvis løntung forsvarsspiller, som ikke rigtigt passer ind i det vi ønsker. Og som nok heller ikke er vildt begejstret for udsigten til at være tredjevalg.
Det må næsten åbne for en tilgang.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
De giver jo stadig noget for at leje ham, og såen transfer næste sommer


Nej du er forkert på den. Det er netop ikke en transfer næste sommer. Det er ikke en tvungen købsoption.
Success is temporary loyalty is forever PS: Tag en tur i skoven 🌲 med Bo Henriksen når du er gnaven.
Lyder til på Sune, at der var en gentleman aftale med, at Vavro havde udtjent sin værnepligt
https://bold.dk/fodbold/stillinger/superligaen/nyheder/vavro-skifte-var-planlagt-havde-et-stort-onske

Også hvor hurtigt det går herinde, de sidste par dage var det vavro (og grabara), der kostede mesterskabet - nu er det galt han forsvinder
Annonce