Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvad forventer du, når du stiller et så dårligt spørgsmål?


Jeg vidste ikke at hvis man - på et debatforum - ved at stille spørgsmålstegn ved, om nu FCK i virkeligheden har Superligaens bedste spiller og en spiller der er for god til Superligaen, ville blive haglet sådan ned.

Som sagt noterer jeg også at det forholder sig sådan, Moi er den bedste og at Gabriel allerede nu er for god til Superligaen.

Så har du vel intet imod, at der henvises til dette senere hen?

Når du nu er et direkte dumt spørgsmål, at stille spørgsmålstegn ved?

Som sagt er det noteret at det forholder sig sådan.
IDKFA
@Taco mix

Ok.
Ser ud til linket ikke virker. Hvad skete der?
Offerrollen klæder sjældent, og absolut heller ikke dig, Taco.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kongen
F.C. København - Tak for alt, Nees og Sune. VELKOMMEN TIL BO! Bestyrelse og ejere RAUS. Sælg til nogen som rent faktisk interesserer sig for sporten og som elsker klubben ELLER BEVIS JER SELV NU.
Svoger
I dag 18:23
Offerrollen klæder sjældent, og absolut heller ikke dig, Taco


Haha I er satme vilde.

Men det må du gerne uddybe. Bare så jeg i fremtiden ikke indtræder i denne offerrolle.

Var det fordi at jeg stillede spørgsmålstegn ved om det gik lidt for hurtigt med at påråbe "Superligaens bedste xxxx"?

For der vil jeg bare sige, at jeg selvfølgelig accepterer at det forholder sig sådan, når jeg nu får det at vide.

Så hjælp med med at klarlægge hvor denne offerrolle er, da den, som du jo selv siger ikke Klæder nogle.
IDKFA
Skønt klip. Fik mig også til at grine. Kongen, Overborgmester, you name it! Det er en dejlig mand
Success is temporary loyalty is forever PS: Tag en tur i skoven 🌲 med Bo Henriksen når du er gnaven.
Taco, det er ret tydeligt du nu synes det er sjovt du har fået nogle folk til at reagere på er Forum, og du er i gang med en klassisk internet ting hvor man hænder indlæg efter indlæg ud.

Evt tænk over, om det er den vej du virkelig vil, en søndag aften? Og evt overvejr hvordan man åbner dialoger med andre mennesker.
Annonce