Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Thorpal kommer med nogle fine input.

Han er en gæv gut.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
thorpal, du hører alligevel hjemme her, så værs´go, home sweet home:

http://www.bold.dk/snak/…trys&cat=14
@ thorpal

Har du ikke noget at lave, indtil du starter i 6. klasse eller hvad? Det er fint du ønsker, at FCK skal tabe, men du skal da ikke komme herind og lufte de tanker, debile nar.
moderator
rolig Khankar! Det eneste du får ud af det der, er at manden får lyst til at skrive mere.

thorpal, hold evt dine meninger i BIF-tråden hvor de hører til.
Dette er en signatur.
moderator
Lad dog Bifferne have deres små sejre. Hvis det kan få dem op af stolen, at de to guldaspiranter spiller uafgjort, så lad dem dog det.

OB spiller bedre end os, og hiver vi en uafgjort hjem fra Odense, er det også godkendt, selv om det selvfølgelig er skidt at smide endnu en 2-0-føring.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Årh dee både morer mig og giver mig hængeløg disse tåber fra artikelforummet.

Nej hvor er han farlig damen.
In a controversy the instant we feel anger we have already ceased striving for the truth, and have begun striving for ourselves.
Hva så OB og Biffere??? Claudemir blir guld værd!
Claudemir er en fucking gud. Ufortjent, men rigtig lækkert.
I do it like Forrest Gump. When they told him to run, he ran. When they tell me to win, I win.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL!!!! CLAUDEMIR ASSIST IGEN!!
OB spiller bedre end os, og hiver vi en uafgjort hjem fra Odense, er det også godkendt, selv om det selvfølgelig er skidt at smide endnu en 2-0-føring.


Ståle må være enig med dig i det med at få en uafgjort med hjem, i betragtning af han vælger at sætte Hjalte ind. Santin er vel på bænken...

Men det er ganske korrekt at OB har spillet bedre end os, siden de fik reduceret. Så uafgjort er ikke helt utilfredsstillende. Også fordi det bliver sjovt at høre Ståles forklaring på, hvorfor holdet smider endnu en 2-0 føring væk.


Og så scorede DameN, jeg lader det dog stå alligevel. ;) Håber dog fortsat at høre en interessant forklaring fra Ståle.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Annonce