Farvel og tak.
Snak
ons 2. aug 2017
Hvordan kan Gregus blive ved med at trække rødt i europa? Det er ved at være ret konsekvent han gør det.
FCM
Liverpool
Så kom den. Men det er fandme også tosset, at Santander skal sparke det frispark.
Alle vores dødbolde er endt med kontraangreb.
Alle vores dødbolde er endt med kontraangreb.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
ons 2. aug 2017
Hold kæft, hvor sælger holdet Jan Gregus på den der. Hvor er det umanerligt ringe. Alle spillerne gør simpelthen hinanden dårligere!
\"Giv en mand et æg, og han er mæt for en dag - lær en mand at lægge æg.......!\"
Det kan være, det sætter lidt liv i kampen i det mindste. Gung Ho de sidste 20 minutter.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
ons 2. aug 2017
Den her ligger vel 50/50 på Gregus og Ståle. Skift ham dog ud, når man ved der ikke skal meget til før han får rødt. Utroligt passivt er Ståle.
ons 2. aug 2017
Som Werge også siger, er det to gange dumme boldtab, der har sendt Vardar spillerne afsted på kontraer, som Gregus har stoppet. Han skal selvfølgelig klare situationerne bedre, men skylden skal også andre steder hen.
FCK by heart. AGF by relocation.
ons 2. aug 2017
Hold nu kæft hvorfor fuck skal fede Rico sparke den dødbold..
Har ikke brug for mere end FCK og Liverpool..
"Vores medier herhjemme vil dog gerne vurdere dem lige så gode som Leicester, som altså har en af historiens absolut bedste trænere og en af de bedste engelske angribere nogensinde. "