Snak

Mere indhold efter annoncen
Nu skal der kraftedme arbejdes og sæt Vingaard ind (jeg er Vingaard fanboy :(). Jeg vælger bare at antage at Santin har været elendig
Siempre voy a apoyar al Real Madrid en tiempos buenos y malos ¡¡Hala Madrid!!
Alle har været elendige.

Der mangler kvalitet i de første berøringer, afleveringerne sidder der slet, slet ikke, og vi har vel ikke haft en reel kvalificeret afslutning.

Zanka er begyndt at ligne den gode, gamle Zanka, der sejler afsted, og spiller med enorm arrogance i sit spil. Backsene fungerer slet ikke i dag, og det koster i forhold til det overtal vi er vant til at kunne skabe.

Grønkjær og Anton kan være deres respektive indsatser bekendt.
I do it like Forrest Gump. When they told him to run, he ran. When they tell me to win, I win.
Fuck sake. 4 mod 2 og så alt for arrogant
Siempre voy a apoyar al Real Madrid en tiempos buenos y malos ¡¡Hala Madrid!!
Hvor har det helt i gennem bare været elendigt. Håber Ståle giver dem en ordentlig overhaling efter kampen, men det skal han nok også gøre.
Fortjent nederlag. Og straffesparket kan sagtens dømmes.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hvor er det skuffende at vi taber idag, vi var jo piv ringe. Håber ikke vi spiller sådan her hele sæsongen
Success is temporary, Loyalty is forever!
Der er kun én ting at sige:

STÅLE RAUS!!!
Der er kun én ting at sige:

STÅLE RAUS!!!


Du er gået forkert. Artikeltråden er her:
http://www.bold.dk/snak/…&id=2067851


Og straffet ikke bare "kan" dømmes, det "skal" dømmes.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Du er gået forkert. Artikeltråden er her:
Hov. Det var ikke Ståle Raus-tråden.

Og straffet ikke bare "kan" dømmes, det "skal" dømmes.
OK. Hvis det gør dig gladere.
Af en eller anden årsag virker spillerne ikke som om, er de er klar over at forårssæsonen er skudt i gang. At det var forventeligt at vi kom til at se skidt ud mod Chelsea, forklarer ikke, at mange af de samme triste tendenser fra CL-kampen, blev gentaget mod FCM. Nå, men så må vi jo håbe, at aftenens nederlag er det wake-up-call, de har brug for.
Annonce