Snak

Mere indhold efter annoncen
Fandme også pinagtigt at se på Bendtner. Manden lunter loddent rundt, og viser ingen vildskab.

Ligeledes, så ser jeg slet ikke det udtryk i bartolec´s måde at spille på. Han ligner en, der måske føler at han valgte forkert klub i sommers.
Det hele er stadig meget tilfældigt for vores vedkommende. Vi spiller ikke særligt godt, men har tur i den i øjeblikket. Så med mindre i forsætter jeres skadeshistorik, så ville jeg ikke være bekymret for det.


Så længe FCK spiller som de gør, så vil jeg være nervøs selv om de møder Hobro, Lyngby eller hvem der nu ligger i bunden. Og da de skal møde bif om 2 runder, så jo 3´er efter det møde er bestemt en realitet. bif har jo vundet de sidste 5 sl kampe, selv om de spiller skidt.
@stik i rend dreng Zeca går ofte ud og snakker med Ståle. Jeg foretrækker at tro at Zeca ikke finder skaden alvorlig og at han selv har valgt at spile kampen færdig
Kan ikke huske hvornår jeg sidst har set os spille så dårligt.

Det bør være et Wake up call.
Hvordan kan onyeka undgå andet gult på den på daramy der?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg håber, der var nogle, som tog imod mit bud på 4 -1.
København.
Eneste positive her er Scheldens odds gik hjem, for at have en beton defensiv skal vi have en makker til Zeca..
Nu skal Ståle Solbakken og holdet bare tage den fattet og komme hjem mod København.

Jeg orker ikke at se dem smelte helt sammen i interviews.
København.
Synes da Bendtner ligner en, som gerne vil. Han holder i bolden og prøver. Men det er jo et hold uden koncept, som oveni er ramt af skader og træthed. Vi kunne spille kampen om 10 gange, og vi ville tabe dem alle. Suk
Som forventet var FCM os overlegne på samtlige pladser. Synes svært at forestille sig, at dette hold skulle smide det forspring. Og vi taber naturligvis igen, næste gang vi spiller på udebane.
Annonce