Flot, og utroligt, at vi kan være så gode og åbenbart motiverede i en fase, hvor vi har vundet. Og at FCM, som har noget at kæmpe for bliver udspillet så forholdsvis nemt.
Wives, be subject to your own husbands, as to the Lord.
Jeg hørte på et tidspunkt en sang til DameN, noget med "vi har en Dame, han går i mande(/herre)tøj" - eksisterer den nogle steder på det der indernet/kan nogen poste den?
Boomer by proxy.
Synes en stork er grim med langt næb.
Tak amor, syntes ellers jeg havde hørt en lidt anden udgave. Lidt ærgerligt Santin stjal målet - rent kosmetisk ville Sands rekord jo ikke have været langt væk.
Og ja, i forhold til det "frispark" mod Løssl - som jeg forstod det oven på sidst med DameN, er reglen om beskyttelse af målmanden i det lille felt ophævet. Så godt dømt, om end artikelforum nok vil være uenige. ;)
Boomer by proxy.
Synes en stork er grim med langt næb.