Snak

Mere indhold efter annoncen
Der kommer ingen revolutioner med Hjalte ved roret, det har man også hele tiden sagt..
Superliga og FCK fan
Jeg forstår simpelthen ikke, at man stædigt holder fast i en 4-4-2, når man så sætter Biel ind på toppen? Så sæt dog Daramy derop eller sæt Kaufmann på banen istedet.
Jeg så også helst at vi satte Daramy i angrebet men kan godt lide ideen med Biel på midten
Superliga og FCK fan
øøø hvorfor er det man tror der kan ske en hel masse efter en uge, hvor en del har været afsted med landshold..

nu skrev jeg også ikke for at forsvare daramy men der er ingen løb omkring om, og self kan du lave et løb selv om daramy står ude på kanten for at trække en spiller væk fra ham. samt daramy så kan løb ind i banen, men alle står jo stille når han tager et træk, eller når han går mod baglinjen så er der slet ingen folk i feltet.
det kan jo aldrig blive ham der fejler selv om folk gerne vil have det.
#Dansksport #danskfodbold #England #italien #st pauli
Hiljemark ligner til gengæld en spiller der ville have kunnet frigøre Falk til kanten og rent faktisk gøre Zeca bedre.
QPR - Og ignorerer (u)tilfreds, så godt jeg kan.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Åh gud ....
Venlig hilsen
AaB har konsekvent søgt Lucas Andersen bagved Boilesen, det var tredje gang han kommer fri bagved - de første to var afleveringerne dårlige.

Det her er ynkeligt.
"Fortjent efter ideen i spillet."

Bias to the max.
Batman Close. London W12.
Vi sover stadig i forsvaret.. Zanka og Ankersen snakker slet ikke sammen. Dårligt
Superliga og FCK fan
Jeg bliver positivt overrasket, hvis vi ender i top 8. Hold kæft, hvor er mange dårlige. Fischer og Daramy kunne ikke spille sig på holdet i Esbjerg.
Det er aldrig en skam at tabe til et bedre hold. At man så er havnet i en situation, hvor FCK ikke bare over en enkelt kamp, men generelt, er et dårligere hold end AGF - ja, det kan man så drøfte i et fanforum på bold.dk
Annonce