Snak

Mere indhold efter annoncen
Santos forbigik han vist
Tja jeg er nok med stokholmeren, ståles trods alt manglende selvrefleksion og fleksibilitet især i modgang viser det var korrekt, bestyrelsens uvidenhed, totale classless og amatøragtige håndtering står dog om noget stadig lysende klart
B1903 - tag dog og træk vejret, og lad være at ødsle mærkelige postulater ud hele tiden. Hvis du har været fan af fck og sammenlægningsklubber i 35, så stik da piben en smule ind, fremfor at sige så meget pis der ikke hænger sammen.
Interviewet viser jo egentlig bare det, der er snakket om i tråden her også.

Ståle skulle væk, men det blev gjort på en helt forkert måde, fordi man sidder med en bestyrelse, der ikke er sin opgave voksen.
B1903
Du er pinlig at have som medfan. Sikke en kegle du er
Skilt fra FCK efter 25 års ægteskab. Det gik op for mig at den smukke pige faktisk var lavet af plastik.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Også en +1 til stokholmerens meget fine indlæg.
QPR - Og ignorerer (u)tilfreds, så godt jeg kan.
Han nævner Johan rigtig mange gange, han har betydet mere end man lige har troet tænker jeg :-)
Kære Staale - nu har du lige siddet og skamrost hver eneste spiller som "verdensmester" eller minimum som landsholdspiller....hvordan kan det så være, at de som HOLD har præsteret af h.... til ???
Ville være rart med nye ejere der interesser sig for fodbold ! Hverken PSE's bestyrelse eller direktion har en klap forstand på fodbold !
Kære Staale - nu har du lige siddet og skamrost hver eneste spiller som "verdensmester" eller minimum som landsholdspiller....hvordan kan det så være, at de som HOLD har præsteret af h.... til ???


Tjah, spillermaterialet fejler jo ikke noget på papiret. Det er jo så et under at Jess kan præstere endnu dårligere..
moderator
Er det ikke lige tidligt nok at evaluere på Jess Thorup?
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Annonce