Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvis Pierre ikke engang kan slå en ordentlig dødbold, hvad kan man så bruge ham til?
F.CK for en lammer......... man må jo gemme sig ude på toilettet på arbejde.....

https://www.youtube.com/watch?v=_oz_aTDFLE4
Ville være rart med nye ejere der interesser sig for fodbold ! Hverken PSE's bestyrelse eller direktion har en klap forstand på fodbold !
Vi kan rykke ned i år
Det er aldrig en skam at tabe til et bedre hold. At man så er havnet i en situation, hvor FCK ikke bare over en enkelt kamp, men generelt, er et dårligere hold end AGF - ja, det kan man så drøfte i et fanforum på bold.dk
Der er så mange nulbonner på det hold. Vi bliver kørt rundt af et kønsløst hold fra fucking Randers.
Det er også nemt, når vi spiller uden en venstre side.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Den her holdopstilling har ikke lignet noget der kommer til at virke ihvertfald
Superliga og FCK fan
Hvor er Polakken egentlig blevet af?
Kan vi ikke blive fri for links til ligegyldige youtube-videoer? Det er jo ikke en tråd på ekstrabladets facebookside, så hvad er relevansen?
Bengtsson med et indlæg (ifølge kommentatoren) som er en flad bold der ryger 2 meter, smid ham nu ud.
Vi bliver nødt til at skifte over til fire i forsvaret i anden halvleg. Bengtsson er simpelthen for ringe til at have på banen. Han ville ikke kunne komme på holdet på de fleste hold i 1. division.
Annonce