Snak

Mere indhold efter annoncen
Nice one repos

De 23.5 millioner for PPD og Grindheim er satme godt givet ud indtil videre
Siempre voy a apoyar al Real Madrid en tiempos buenos y malos ¡¡Hala Madrid!!
Det var med en midtbane.
fck-medløber.
Der er jo ingen der løber for ham, alle står stille...


Det er jo klart når han tæmmer baglængs hver eneste gang han modtager bolden. Hele holdet kan jo ikke bare trække tilbage med ham. Derudover behøver man jo heller ikke vade bolden udover sidelinien fordi der ikke er nogen medspillere du kan aflevere til langsjordne. Så losser man forhelvede bare til lortet.
På den lyse side giver 0-3 i Tjekkiet os sejren og ikke bare forlænget spilletid.
FCK og United siden \'92.
moderator
Jo, og vi tabte 5-0 mod Hradec Kralove også. Det er nok mere relevant at hive frem.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
jeg troede CV var ok - nu er jeg sgu også i tvivl.
Hvis Cv har nogle boller, ligger der en fyre seddel til Nilson i morgen, alene for at have TK inde i denne kamp !
(...)
Jo, men det var så der den spillemæssige optur for alvor begyndte under Ståle. Før den kamp var der mange der i perioder havde bandet nordmanden tilbage til Grue.
Desuden mener jeg, at Boilesen SKAL gøres til permanent anfører! https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=48zuf_y5MMM
Det er jo helt absurd. Pizen har leget Barcelona de sidste 5 minutter. Frem...tilbage...til siden...frem...tilbage...

...
Why dont you ask him? Because he doesnt row He doesnt ROW? No, he DOESNT row. Ah. I see what you mean.
Come on.. Det er urimeligt at kræve Roland Nilssons hoved pga. man evt. skulle tabe i CL-kvalen. Det er altså et helt nyt hold man har, og det er ikke rimeligt at forvente at de kan præstere på samme niveau som det hold man havde sidste sæson og som var historisk stærkt efter danske forhold. Specielt så kort tid efter at man har skiftet fire-fem mand i startopstillingen.

Plzen har vist sig stærkere end man havde regnet med og de fortjener trods alt også lidt kredit for det de har leveret idag.
I think religion should be treated with ridicule, hatred and contempt, and I claim that right. - Christopher Hitchens I will try anything once, except incest and folk dance. - Oscar Wilde Il mio cuore sarà sempre viola
Annonce