Snak

Mere indhold efter annoncen
Det gul skal vi klage over.
Superliga og FCK fan
Hold nu op, hvor bliver det pludseligt tydeligt, at Wind skal have en angriber/dybdegående kanter foran sig.
Hoffmann - roony er mindre flamboyant, mindre fart, dog mere blodsukker, og har et bedre spark. De er sgu svære at finde ud af begge to, at de begge har chancen for en vild karriere, er ihvertfald 110% sikker.
AGF - jeg kan godt lide ham. Han har spillet sig op. Han har nok været den bedste idag.
Khocholava er den bedste spiller i Superligaen. Change my mind.
Så skulle Putros i centrum igen. Skandale gult, syntes jeg.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@danped - jeg glæder mig hvertfald til at se ham. Var det ikke noget med der var en gentlemans aftale om han skulle i førsteholds truppen til næste sæson? (når han var gammel nok) kan være jeg husker forkert.
Khocholava er den bedste spiller i Superligaen. Change my mind.
AGF - han gør det da bedre, men har for mange boldtab og fejlafleveringer. Vi kan blive enige om, at 15-20 mio er for meget i min optik.
Wind skal snart have noget kvalitet i de afslutninger. Det er for vattet.
Vi kan spille på kanterne hele dagen, man bør overveje Kamil frem for Wind.
Kan godt lide både Biel og Falk, de er dynamiske og gode med bolden, modsat Zeca.
@hoffmann - jep, han skulle vidst indsluses fra sommer af, og forlydenderne går på, at det er til fordel for en hvis anden herre, der ellers var rykket op i sommers i angrebet.
Putros dømmet ikke, han gætter bare. Kæmpe frispark af Lerager.
Annonce