Snak

Mere indhold efter annoncen
Noget positivt

Den nye udebane trøje, wow!
De ramte den ikke med hjemmebanetrøjen, men helt enig. Den nye udebanetrøje den er fed!
@Les deux

Jeg forstår ikke det sidste om, at der skulle være langt i mellem. De bedste handler, dem der har haft størst indflydelse på resultaterne, er spillere som Diks, Grabara, Stage. Jeg er med på, at Grabara blev hentet fra Liverpool sådan helt teknisk. Vi har langt større succesrate med det end alt muligt andet.
Det er aldrig en skam at tabe til et bedre hold. At man så er havnet i en situation, hvor FCK ikke bare over en enkelt kamp, men generelt, er et dårligere hold end AGF - ja, det kan man så drøfte i et fanforum på bold.dk
De ramte den ikke med hjemmebanetrøjen, men helt enig. Den nye udebanetrøje den er fed!


Smag og behag - jeg syntes de ramte den tæt på perfekt.
Det jo den helt simple og ud over jeg hellere havde set en krave i stil med den der er på den udetrøje vi fik i dag, er resten jo den perfekte simple FCK trøje.
Det går jo altid sådan at de skal prøve at lave noget "andet" hele tiden, for man kan ikke sælge simple trøjer hvert år da det jo ligner hinanden. Så de sidste to år har vi lignet klovne i et eller andet gøgl der er "inspireret" af nogle trøjer der heller heller ikke var fede da den oprindelige kom i sin tid.
Nu der endelig en simpel smuk FCK trøje og så bliver det jo nok noget gøgl igen næste år - så jeg køber den til mig og børnene, for man ved jo aldrig hvornår man får mulighed for at købe en flot hvid FCK trøje igen.
If you know, you know.
Annonce