Dejlig dejlig sejr, selvom det ikke helt var tilfredsstillende bold. Nu gælder det bare kl 19, hvor Antalya forhåbentlig tager point mod Galatasaray.
Snak
tors 14. feb 2013
Det var godt kæmpet med 10 mand hele kampen. Men hvor er jeg blevet træt af Meireles. Han får advarsler og røde kort på stribe. Jeg blev godt nok bange til sidst, findes der en dårligere bane?
tors 14. feb 2013
Det er mig en gåde, hvordan Meireles aldrig har fået et rødt kort i sin karriere, indtil han kom til FB..
ons 27. feb 2013
Det kan gå hen og blive en dyr straf, vi er blevet tildelt af UEFA. Sker der flere tilskueruroligheder indenfor de næste to år, kan Fener blive udelukket fra europæiske turneringer.
http://www.uefa.com/uefa…925336.html
http://www.uefa.com/uefa…925336.html
HEP DESTEK TAM DESTEK
ons 27. feb 2013
Ikke kun Tyrkiet, men hele verden er imod os. Hvem siger det var en af os, som kastede?
tors 28. feb 2013
Ikke kun Tyrkiet, men hele verden er imod os.
Det er forståeligt nok. Jeres klub er involveret i matchfixing, spillerne sviner modstanderne til hvergang - især jeres anfører som skal være et godt forbillede overfor andre, sidst og ikke mindst er I de mest urolige fans i Tyrkiet som ødelægger det for andre tyrkiske hold.