Snak

Mere indhold efter annoncen
Nå, så blev det hverdag igen!
Alex Ferguson: "Elland Road is the most intimidating venue in Europe." Leeds! Leeds! Leeds!
Bamford er jo en katastrofe. Det et muligt han scorer i ny og næ. Men han brænder jo 98% af sine chancer. De må grine deres røv i laser hos Middlesbrough over vi betalte kassen for den klovn.
Leeds kommer aldrig til at rykke op :-( Næste sæson uden Bielsa bliver klubben et midterhold igen. Jeg hader at jeg sympatiserer med Leeds, som jeg har fulgt on-off siden 1-0 sejren mod Man Utd i 2010.
Så skal du have prøvet at følge dem siden 91
Alex Ferguson: "Elland Road is the most intimidating venue in Europe." Leeds! Leeds! Leeds!
Hvem er ham kommentatoren på tv3max? Han er jo helt væk.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Wigan er ved at udvikle sig til en mareridts modstander. Hvis det er tilfældet er det ok, for vi skal heldigvis ikke møde dem hver uge.
Op på hesten igen og videre i teksten
Alex Ferguson: "Elland Road is the most intimidating venue in Europe." Leeds! Leeds! Leeds!
Det falder tilbage på Bielsa. 100%. Hvorfor have folk på bænken, når han åbenlyst ikke vil bruge dem. Og hvorfor ikke engang have den nye Augustin på bænken. Truppen er alt for smal og vi betaler prisen nu.
Forhåbentlig bare et enkelt blip på radaren i dag? I er for hulan da ikke ved at smide det hele over bord igen?
OB siden ... altid Liverpool FC siden ... altid Saints, 49ers Liverpool Football Klopp
Jo det er tæt på. De sidste 10 kamp har givet meget få point. Kun fordi vi havde et stort forspring, at vi stadig er i top 2. Men nu venter Nottingham og Brentford på udebane. Det eneste positive lige nu må være, at ingen forventer noget. Så de kan næsten kun overraske.
Jeg krydser fingre for jer! Det kunne være konge at se Leeds i PL igen - selvom jeg altid tabte på Elland Road i Championship Manager i 90´erne :-)
En pind hører til i skoven. En basse køber du hos bageren. YNWA!
Annonce