Snak

Mere indhold efter annoncen
Specielt efter at Carroll har været blandt de bedste de sidste par kampe. Men Liverpool dominerede midtbanen i første halvleg, og det ville vi ikke havde gjort, hvis Carroll og Suarez var på toppen sammen og man spillede med to centralt på midten.
Synes det er forfærdeligt skuffende at se at liverpool bare affinder sig med at united køre bolden rundt. Så må man sku prøve at gå til dem og og presse lidt.. det ligner sku ikke et premier league hold.
123
Kom så!!
“Winning trophies has made me put on weight.” - Rafael Benitez
Heldigt men alt tæller. Come on reds!
Sådan Suarez! Kom så drenge!
-If you are here, who is out finding the cure for cancer?!-
Mere indhold efter annoncen
Annonce
United var nu også pænt heldig med deres kasser efter min mening. 1 mere tak!
123
Kom så! Sats nu alt... Og ikke kun de sidste 5 min.
Brøndby IF-Frankfurt: 5-0 Karlsruhe-Brøndby IF: 0-5 Brøndby IF-fck: 5-0 agf-Brøndby IF: 0-7
Vi er selv uden om det når vi kun kan angribe ordenligt når vi er bagud. Lortekamp.
hvor er det klamt af Evra
“Winning trophies has made me put on weight.” - Rafael Benitez
Fortjent sejr til United, kan vi desværre ikke sætte en finger på.. 2 åndsvage mål United får og holdet leverer ikke en nævneværdig præstation.

OFFTOPIC:
Dejligt at se "sympatiske" Evra opfører sig som en idiot efter kampen. Hopper rundt som om de har vundet VM - Sjovt, synes ikke han har reageret på samme måde i deres andre kampe efter en sejr.
-If you are here, who is out finding the cure for cancer?!-
Annonce