Sanchez er dog altid lidt uhyggelig
Snak
søn 24. feb 2019
OK der de altså også uheldige uden Martial Matic Herrera Mata og Lingard igen nu, håber self vi ka lukrerer på det.
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\"
Liverpool FC siden 1996. JFT97.
https://imgur.com/a/RJzhg
søn 24. feb 2019
Er det nemmeste ikke bare at vente på, at de løber tør for midtbanespillere?
DIAZ MIO!
søn 24. feb 2019
Milner skal altså ud. Jeg har aldrig set ham være så dårlig.
Nu er Robertson så skadet???
Nu er Robertson så skadet???
Redigeretsøn 24. feb 2019
Kæft en kedelig taktisk affære, der lider under de mange udskiftninger.
Skal vi have mere end et enkelt point med hjem, skal der skrues gevaldigt op for tempoet.
Skal vi have mere end et enkelt point med hjem, skal der skrues gevaldigt op for tempoet.
Y. N. W. A. -
#JFT97
søn 24. feb 2019
Det er i hvert fald ærgerligt, at Milner ikke har været bedre i dag - der er oceaner af plads på højrekanten. Jeg vil også gerne se TAA inde fra 2. halvlegs start, det er også en yderligere bet, at Milner render rundt med et gult. Men jeg tror ikke, at Klopp vil bruge sin anden udskiftning allerede i pausen.
YNWA
søn 24. feb 2019
Skidt halvleg, meget afbrudt af de skader og mange frispark. Det er dog stadig et kompetent United-hold, der ikke kan andet end at gå ud og give den fuld gas i anden halvleg. Der var et lille overtag midt i halvlegen, men ellers synes jeg ikke jeg har set noget der kaster point af sig.
søn 24. feb 2019
Det er bare bekymrende med Bobby. Har virkelig frygtet den dag var Fab 3 skulle splittes pga af skader. Håber han er pillet ud for ikke at tage chancer med ham