Snak

Mere indhold efter annoncen
@scotty

Så lad være og spil på liverpool, bare et godt råd.

Det er mega dumt at spille på et hold som man ikke aner noget om, hvilket du ikke gør lige nu, et råd som den legadariske Mr. X gav for flere år siden.
Spil aldrig på noget du ikke ved en skid om.
United: Not Arrogant, Just Bad And Ugly. Cry me a river Evra!. ***** 5 times
Det virker i hvert fald til at vores start 11´er er nogenlunde parat, både mentalt, og formmæssigt. Det er da beroligende.

Derudover så er Joe Allen tilstede på Anfield i aften, så mon ik den transfer er ved at være i hus?
Elsker at blogge, og debattere om fodbold. http://blogogsport.blogspot.com/ <--- For alle fodboldnørder som mig.
STOPLE?!
Liverpool FC & Trabzonspor!
Det kan godt være modstanderen er svag. Men det glæder mig at se at alle er i strålende spillehumør og virker motiverede.
Daniel Alonso. syg aflevering
\"He walked in like he owned the place. Which suggested he probably did.\" - Jack Slate
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Another day at the office for Johnson...

Hold nu kæft hvor er det latterligt at en højreback kan det dér.
\"He walked in like he owned the place. Which suggested he probably did.\" - Jack Slate
NEJ NEJ NEJ NEJ. Der er ingen der gider at se Adam på banen. Der er så mange andre vi hellere vil se.
Enig BoJangles!
Liverpool FC & Trabzonspor!
Adam er genial på et hold der står dybt, hvor han skal være afventende og slå lange bolde og så en gang i mellem gå end frem hvis man presser højt og slå hårde skud udefra - en form for spil Liverpool aldrig har og aldrig kommer til at spille. Det hurtige pasningsspil og høje presspil er han til gengæld direkte forfærdelig til - Det spil som Liverpool spiller
Hvad skal der blive af Henderson nu når vi køber Allen? Shelvey er vel efterhånden også nærmere startopstillingen endd Henderson?
http://www.youtube.com/watch?v=jXg0Q6twdWY
Annonce