Snak

Mere indhold efter annoncen
Det gælder åbenbart om at få tyndet ud i truppen. Woodman som 2. keeper tak skæbne.
Y. N. W. A. - #JFT97
Jeg er mere tryg ved Woodman

Det fortæller meget om hvor vi står, hvis Woodman skal være anden målmand.
Jeg er helt rundt forvirret efterhånden.
Måske kan jeg se det store billede når jeg vågner op torsdag morgen og der ikke længere kan handles.

1887
Barcola skulle være på AxA nu. Om ikke andet så kommer der sgu en hylde 1 spiller til PL. Det sker ikke så tit. 🎉

Det håber jeg, for det har vi brug for.
Han skal levere +20 GA.
1887
Nå, hvad pokker. Szobo kan da bare stå på mål, når Ali bliver skadet
Det ved du såmænd allerede i overmorgen, hvis du går lidt halvsent i seng - midnat mellem tirsdag og onsdag smækker vinduet 😂

Jeg tænker Al Hilal går et par stille dage i møde, for Hughes har ret travlt hos os.

Kan Mamardashvili sælges for en profit, skal han bare sendes af sted. Han er ikke slået til.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Men forstår også godt hvis Marma vil videre selvfølgelig.
1887
Det ved du såmænd allerede i overmorgen, hvis du går lidt halvsent i seng - midnat mellem tirsdag og onsdag smækker vinduet 😂

Nå for pokker onsdag morgen. Jeg er en gammel mand så jeg kan ikke holde mig vågen. ;)
Men jeg er meget spændt...
1887
Luis Diaz ville også videre i sin tid, men det var nemmere at acceptere da han rykkede til en anden liga og dermed ikke til en direkte konkurrent i forhold til hjemlig liga.

Jeg synes det er lidt ringe og ikke nemt at acceptere. Klubben er simpelthen al for overbærende og lyttende, samtidig med, der åbenbart skal spares lønkroner på bekostning af bredde og kvalitet.

Det er også derfor, at man mistede Alexander-Arnold og Konaté på hvad der lignede fri transfers. Savner at der kommer en rigtig kyniker ind, som ikke er bange for at bruge skruetvingen og sætte hårdt mod hårdt.
Jeg kan sagtens følge dig @lirens.
Vi har brug for at være mere kyniske og knap så venlige.
Vores venlighed er blevet udnyttet groft.
1887
Nemlig, alene det at sælge til City er at trække bukserne ned og sprede ballerne.

Men hvis det passer, at Richard Hughes kører tomandsshow med både en fod i Liverpool og den anden i det saudiske ørkensand, så er det jo under al kritik.

Og apropos venlighed, så håber jeg godt nok, der er hold i rygterne om Minteh, for hvis klubben seriøst overvejer at gå i dialog med Crystal Palace af alle klubber om Sarr, med så lidt tid tilbage af transfervinduet, så tror jeg, det ender med endnu en "Guehi" og lang næse.

Men er der virkelig ingen rygter om en midtbanemand?
Annonce