Snak

Mere indhold efter annoncen
Så blev vi snydt for hjørnespark der??
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Den sidste uges tid har ikke været klubben værdig. Utroligt ærgerligt, at Klopp æraen skal ende på den måde.
Drengene kan ikke være det her bekendt. Sjældent har man siddet med en så elendig følelse i kroppen ovenpå en kamp.
Tillykke til Palace med 3 velfortjente points.

Liverpool kunne igen ikke være deres indsats bekendt, helt uacceptabel præstation, og skammeligt man smider hele lortet på gulvet.
Der var folk her inde som ville sælge carabao cuppen. Kend din klub og dens mangler vi er de største tabere efter Tottenham.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Så fortjener vi sgu heller ikke mere end en snaldet carobao cup.

Det er vel bare grotesk på højt plan at man igen ikke vinder.

Snart 2 sæsoner med Darwin Nunez må være nok. Aldrig har jeg set en angriber på det her niveau der er så dårlig en afslutter.
Håber at ny træner ser at der skal satses anderledes.
C'mon do something...
Det var så det for mesterskabet kæmpe kollektivt form dyk ærgelig måde at slutte en æra af på ellers😑
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Pisse dum uge. Og super ærgerligt. Liverpool har dog ikke været særlig overbevisende længe, så måske ikke så overraskende at det ender med at være City eller Arsenal der ender som vinder. De ser bare mere overbevisende ud lige nu.

Skuffende uge. Men inden sæsonen havde jeg været tilfreds med top 4. Men resultaterne har bare skabt håb om mere.

Salah ligner desværre en spiller der har toppet. Han har været usynlig længe. Så det er bedre at se efter en ny højre wing. Det lyder lidt bittert, men jeg synes virkelig ikke han har været til stede i 2024.
Det her bliver den bedste måde at vinde et mesterskab på YNWA💪🏻⚽️
Annonce