Snak

Mere indhold efter annoncen
I er sku latterlige....


Suarez vil væk fra Liverpool og England pga pressen og idioter som jer, forstår ham godt!.
Nixon000:

Kommer du ikke med lidt flere oplysninger om Mafia overtagelsen af Man u?
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Hovhov Nixon, du er hurtig til at trykke på idiot-tasten. Jeg vil skam Liverpool det bedste, jeg er bare ikke længere overbevist om, at Suarez er i samme båd.
Efter sådan en ydmygende aften kan man vel trøst sig af at Mkhitaryan(STAVES) er rygtet til Liverpool, kæft er vild med ham håber så sindsyg meget Liverpool betaler det der skal til!
Hvordan vurdere i ham forresten?
Liverpool FC & Trabzonspor!
Mkrtchyan er øverste hylde af europæiske talenter pt., og jeg har svært ved at se Shaktar slippe ham for under 300 mill.

I går var min kollega ud og spise med hans mor bla. Hun er chef for det armenske landshols og repræsenterer også den organisation jeg arbejder for i Armenien. Hun sagde han skulle til Arsenal, men hvem ved. Men noget kunne tyde på, at han sigter efter Prl.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
I går var min kollega ud og spise med hans mor bla. Hun er chef for det armenske landshols og repræsenterer også den organisation jeg arbejder for i Armenien. Hun sagde han skulle til Arsenal, men hvem ved. Men noget kunne tyde på, at han sigter efter Prl.



Har du været inde på Liverpool-rumours.co.uk ? ..
Liverpool FC & Trabzonspor!
Næh, hvad står der der på den hjemmeside?

Han har været rygtet til Liverpool i længere tid, og vi har da vendt herinde, men den generelle var, at han vil være for dyr. Desuden er Shaktar i en position, hvor de ikke behøver sælge.

Han ville være perfekt til det nuværende hold, sammen med Suarez eller som afløser. Jeg ved i hvert fald, hvem jeg foretrækker af ham og Eriksen (der også har været debatteret herinde).

Mht. min kollegas udtalelse, så har vi arbejdet sammen med Marina og det armenske fodboldforbund i en årrække, og hun har ingen grund til at lyve om sådan noget. Igen, det er fodbold, og tingene ændrer sig på sekundet som regel, og igen hun er østeuropæer og what not, men de er sgu´ mere pålidelige end de uefa-bureaukrater og papirnussere, vi ellers støder på.

Det er sjovt, at de brugere herinde der arbejder med fodbold til hverdag, som regel skal argumentere bedre end diverse rumour mills og twitter accounts, men fred med det.
"Det er sjovt, at de brugere herinde der arbejder med fodbold til hverdag, som regel skal argumentere bedre end diverse rumour mills og twitter accounts, men fred med det."

Modsat de brugere der studerer, sælger hygiejnebind eller andet - de behøver ikke at argumentere bedre end diverse rumour mills og twitter accounts ? Den køber jeg.
Football What is It All About? It is about being UNITED. \\\"Vi kender ikke noget til nogen, gå din vej.\"
Inferno, du kan nitpicke derudaf i stedet for at forholde dig til det, jeg skriver.

At jeg skriver et rygte (opdigtet eller ej), holder lige så meget vand som et tweet link eller en random hjemmeside. Nogle tweets og hjemmesider er mere troværdige, og her er mit argument, at når man arbejder med fodbold til hverdag, hiver man måske ikke altid luftfrikadeller ned fra himlen med skysovs til.
Næh, hvad står der der på den hjemmeside?



Samme "typer" historier om transfers...
Liverpool FC & Trabzonspor!
Annonce