Snak

Mere indhold efter annoncen
Skal han snart lave en redning!?!?!!?!?!!?!?!?!!?
You'll Never Walk Alone
Nej, nej, nej...
Hold kæft vores defensiv sejler.
Der kan vel ikke være nogle Liverpoolfans der synes Karius er løsningen ... Der findes vel ikke dårligere målmand i PL
Matip åbenbart ramt af hva end det nu er vores forsvar fejler.
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Fis nu af med at give Karius skylden for alt. Ja, han tøver - men Mignolet var fandme heller ikke kommet ud.

Det mest latterlige er, at vi bliver ved med at "forære" modstanderne de mest absurde chancer. Afrettede bolde eller simple dybe bolde giver friløbere ad libitum. Hvorfor kan man ikke få løst det problem med de håbløse chancer man giver væk, hver evig eneste kamp? Hvorfor smider holdet så mange føringer??
Præcis Fanø

Det er næsten aldrig et reelt velspillet mål vores modstandere laver. Altid en eller anden fuldstændig håbløs foræring!
You'll Never Walk Alone
Vi spiller elendigt. Fortjent West Ham føring.

Når der kommer halve chancer, og dem har der været rigeligt af i første halvleg, så sidder man med fornemmelse af, at det overhovedet ikke er farligt. Marginalerne er heller ikke med os. I øvrigt er det kendetegnene for hele sæsonen, at der skal ti chancer til, før det fører til en scoring.
YNWA
Hold nu kæft AHUJ, hvad fanden er det for noget lort at lukke ud.
You'll Never Walk Alone
Er det lort, at spillet er elendigt? Efter 1-0 scoringen efterlader man alt, alt, alt for meget initiativ til West Ham, og der er alt for mange fejl. Uacceptabelt mange fra flere af spillerne.
YNWA
Annonce