Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg takker, rozzer

Håber at vi har hentet en masse point, når jeg vender tilbage.
Y. N. W. A. - #JFT97
Mener helt klart at storken skal være velkommen tilbage, en engelsk angriber og garant for at kunne holde på bolden på udebane hilser jeg velkommen.

Vi skulle aldrig have skilt os af med ham i første omgang og kun med rafa som manager fik han ikke de chancer som han havde fortjent.

Er helt sikker på RH nok skal få ham igang hos os, og med Torres skader i mente ligner det en god signing.
...
Gunners-kampen ser jeg ikke med mindre jeg da finder et sted der nede, som viser PL-kampe.

Mens City-kampen spilles sidder jeg i flyveren hjem, så den er helt passé, desværre.
Y. N. W. A. - #JFT97
De chancer som han ikke havde fortjent?

Fucking hell, hvem skulle han have slået af? Det Dejlige Menneske?

Jeg er måske ikke kendt som den største Rafa tilhænger, men om nogen gav Benitez Peter Crouch chancer. Jeg mindes 10-12 kampe uden mål, hvor Crouch startede inde hver gang.
From doubters to achievers.
Rozzer. Elisha har aldrig været på RAWK eller TIA, eller, jeg har aldrig været på TIA og sjældent på RAWk.

Han skriver sjældent, men når han gør, så rammer han sgu. Lige fra Keane til Benitez-fyringen. Han kender vist en af de store profiler i klubben privat, og skriver kort og præcist, når han har lyst. Først når indlæggene bliver længere end et par linjer ved man, at der er en løgn i luften.

Men en sætning som: "Keane done. Look for it next week, eller Benitez is leaving tomorrow", så ved man, at Elisha igen har givet os en lille gave.

Men vi kan jo lade det komme an på en prøve. Ingen har skrevet noget konkret om Crouch, og hvis det passer, så har Elisha ret - igen.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Han skrev vidst på RAWK i tidernes morgen.

Men det er ham der skriver at den utro lange angriber kommer tilbage?
From doubters to achievers.
Yup. Lissom han var et par dage før andre med nyheden om, at vi fik Cole. Mon ikke hans ven på holdet havde fået en sms fra Cole.
Hvor skal du hen i Ægypten D.B.R ?
Intet er umuligt for den der bærer viljen i hjertet.... Tak fordi i kiggede med.
@ thomas.p

Hurghada.
Y. N. W. A. - #JFT97
De chancer som han ikke havde fortjent?

Fucking hell, hvem skulle han have slået af? Det Dejlige Menneske?

Jeg er måske ikke kendt som den største Rafa tilhænger, men om nogen gav Benitez Peter Crouch chancer. Jeg mindes 10-12 kampe uden mål, hvor Crouch startede inde hver gang.


Nu spillede storken i klubben før Torres kom til og var bla i en CL finale hvor han blev undladt i startopstillingen. Og efter Torres kom til fik han næsten ingen chancer af rafa, og de 10 kampe du snakkker om var hans første kampe for klubben.

Og i nogle klubber spiller man med 2 angribere bare ikke rafas hold.
...
Annonce