Snak

Mere indhold efter annoncen
For dælen da. Jeg har lovet at køre min gamle mor til Haslev idag til noget ferniseringshalløjsa. Selvfølgelig uden at tænke over at der var brag på Anfield idag. Det passer dog med at vi er derover ved kampstart, men er der nogen der har en anelse om et muligt sted at se fodbold i Haslev?

Det er sgu det man kalder dårlig planlægning.

Det kan dog medføre sejr, hvis jeg ikke kommer til at se kampen ;)
Kenny Dalglish had scouted the young star at Bordeaux, and requested the chairman Jack Walker to begin discussions with the player’s club. He refused, and famously said, “Why do you want to sign Zinedine Zidane when we have Tim Sherwood?”
@ thomas.p

Prøv at tjek dit indlæg fra i går igen. Razz har jo ret:

1, 2, 3, 3 ...
Y. N. W. A. - #JFT97
Skal vi nu igen til at have 400 milliarder sider med flueknepperi.. Jeg laver lige et hurtigt og elegant emneskift til dagens kamp. Nogen der har hørt om Agger og Gerrard endegyldigt er klar til dagens kamp?
YNWA
Alle er klar.
Y. N. W. A. - #JFT97
Jeg ved det D.B.R - men at det skule være et udtryk for at jeg tæller dårligt,det er vel i bedste fald bare pinligt?

Bliver spændende i dag - jeg tror det bliver kryds og ville være fint tilfreds med det.
Intet er umuligt for den der bærer viljen i hjertet.... Tak fordi i kiggede med.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
"The Reds line-up in full is:
Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Lucas, Adam, Gerrard, Downing, Kuyt, Suarez.
Subs: Doni, Bellamy, Carroll, Henderson, Spearing, Robinson, Agger."

Frem over stepperne gutter....
Kjoebenhavns Boldklub.
Pinligt og en barnlig måde at prøve at vinde et argument. Men glem nu det.

Ja et kryds ville ikke være dårligt. Efter at have set optakt på kanal 7 savner jeg Torres sindsygt! Han var meget dygtig mod ManU!

Øv ingen Agger. Det må næsten betyde, at han ikke er helt klar endnu. God ide med 3 på midten. Er dog i tvivl om jeg også ville stille med Adam i dag. Han har ikke været prangende de sidste par kampe og han mangler i den grad tempo.
YNWA
Kristian Thulesen-Dahl. mmmmmmhhh
\\\"He got a cake but when it was Roberto Carlos´s birthday, the president of Anzhi gave him a Bugatti. \\\"I don´t expect City to present Yaya with a Bugatti, we only asked that they shook his hand and said ´we congratulate you´.
Logus Garcia ? hahahahahahahahahahaahahaha


Ham fra Danske folkeparti er der ikke særlig skarp . Især når han bruger ordet "vi" , men alligevel ikke kan det korrekte navn ..


- har fået tatoveret en 100,- kr seddel på tissemanden. Det er skønt at ha´ penge i hånden. Skønt at se den vokse. - Jeg er ordblind
ManU skulle starte uden Rooney.. Fint.
YNWA
Annonce