Mellor-syndromet var som skrevet ikke henvendt til dig, men de brugere, der var tilstede, da Kop introducerede begrebet.Problemet er stadigvæk du kalder folk som ønsker Coates skal prøves i startopstillingen for tosser. Derved henvender du dig til bl.a mig.
Men endnu flere ord brugt til at ikke forklare dig selv, når du tror jeg ikke har forstået det. Du har valgt at skrive til mig, så må du stramme op.
Jeg gør mig som sagt ingen forestillinger om at du forstår det, det viser blandt andet din fortsatte benævnelse af Gibson og Taibi.Dine læsefærdigheder efterlader noget at ønske. Jeg har forklaret at Taibi, Gibson og Mellor blev brugt til at affærdige din "Hvis man ikke er god nok så spiller man ikke..".
Coates kom længere nede i forhold til det såkaldte syndrom.
٩๏̯͡๏۶ “From Doubter to Believer”
Suarez - The Ambassador of Kwan.