Snak

Mere indhold efter annoncen
Hvad fuckkkkkk sker der?
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Jeg sad egentlig med en følelse af, at vi spillede lige op med dem i første halvleg og endda var bedst den første halve time. Det føles lidt tungt at være 3-0 bagud.

Hvad er der dog sket med Martinez? Han ligner slet ikke sig selv.
De er sgu onde mod os det hold nu igen. Skarphed, 2xmm onside (marginaler) og personlige fejl er vel forskellen for selve kampen har været ret lige. Måske er det lige de ekstra % vilje der er forskellen på et hold der går all in og et hold der prøvede at rotere.

Godt nok en skidt kamp af Martinez. Ikke helt godt når den 19-årige er den der ser bedst ud dernede.
Manchester United Brøndby IF
Nej det er skidt.. og så har jeg da også lært af denne kamp at jef bare skal være glad for onana står på mål og tie stille fremadrettet 🙂 bayindir er ikke bedre..
Sådan!!!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nå så fik vi da også en foræring. Måske får de gummiben mens United kan spille mere frit nu :)
Manchester United Brøndby IF
Nu er det jo en utaknemmelig tjans at være reservekeeper og skulle spille fejlfrit, når man kommer kold fra bænken, men nej, hvis vi nogensinde kommer til at mangle HG spillere, så kunne man da overveje, om Altay var værd at ofre en ikke-HG plads på.
Blev den ikke også rettet en smule af ved det første mål udover at han ser den sent? Man kunne da også forlange at bare en enkelt United spiller ud af de 8-9 der stod og gloede var klar på en retur selvom han nok skulle have gjort det bedre.
Manchester United Brøndby IF
Presmonster! Det kan ikke længere være tilfældigt :)

Så står den 2-2 i personlige fejl og der er nervøs stemning.
Manchester United Brøndby IF
Kan være rigtigt LP. Men er det ikke lidt loddet at stå klar når chanchen er der?
Synes klart det skal overvejes for det er jo ikke en kamp det vurderes på.

Ja Tak!!!!!!
Annonce