Snak

Mere indhold efter annoncen
Ved ikke hvad flashscore bedømmer deres karakterer på i løbet af kampen. Men det er ikke høj score til baleba igen i dag selvom Brighton dog fører 🙂
Dont.. Slet ikke med en kamp der er i gang. På en hel sæson måske som pejlemærke, men de er sgu så useriøse de der ratings.
Manchester United Brøndby IF
Thank you - I Will 😉
Han havde dog senere stor andel i Spurs 2-1 mål, så tror godt vi kan konkludere at United enten slap for et kæmpe flop eller der er noget galt med ham mentalt. Han ligner slet ikke spilleren fra sidste sæson.

Begge dele ikke ligefrem noget der er godt for United for enten har man igen fejlscoutet en spiller og ellers er han måske ikke lige en spiller man ønsker i disse tider hvor der er så stor fokus på det enorme pres på United spillere de skal kunne levere under.

Jeg tror jo stadig man ender med ham senest næste sommer, men som han spiller lige nu ligner han mere Ugarte end Caicedo.
Manchester United Brøndby IF
Startopstillingen ude. Meget forudsigeligt imo.

Angående baleba så tror jeg måske hovedet er i Manchester. Men som du skriver virker det ikke betryggende man kan hyle ham sådan ud af den. Selv Sanchow leverede jo efterfølgende for Dortmund selvom det ikke blev den første sommer.
Synes da godt nok det er en tarvelig starter han smider der. Har før kaldt det en elendig opstilling hvor de så præsterede bedre end frygtet, men min optimisme er da faldet markant efter jeg så den.

Der er åbenbart også kun konsekvenser for dårligt spil for nogle spillere og ikke alle..
Manchester United Brøndby IF
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Spændene med fronttrioen. Sesko der kan agere opspilstation og to hurtige driblere der begge evner at bryde mellem linjerne.

Jeg er forsigtig optimist.
Den der er godt tilfreds, er en rig mand - Lao Tzu
Samme offensiv som mod city…..ikke optimistisk….men Harry starter, så er der vel altid en chance for et mål
Vi bliver kørt over på midtbanen i dag. Bruno kan jo ikke spille så langt tilbage på banen. Amorin må jo efterhånden høre til under kategorien fodbold dum.
Nå hvordan smider man mon den her?

God start igen allerede inden det røde og så ser vi da hvad Sesko i hvert fald er bedre til ift. Højlund.
Manchester United Brøndby IF
Ja den her vinder i uden tvivl nu
Brøndby og Chelsea
Annonce