Snak

Mere indhold efter annoncen
Direkte rødt til deres bedste spiller oveni og vel 2 dage i skyggen? Det kunne ikke scriptes bedre for United og Chelsea :)

Nå tilbage til en langt mere dramatisk kamp i suppen!
Manchester United Brøndby IF
Der er vel rødt kort til Dominik.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Jeg forstår måske ikke helt kendelsen, det er Szo der starter, Haaland giver igen. Kunne man ikke lade fordelen kører og så dømme mål efter de lige gode om det?
Officiel vinder af United-trådens forudsigelser 24/25
Heden: Jeg tror ikke at VAR kan ignorere et rødt kort.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
“ Edit:
God timing. “

🙈🙈sorry
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nej, det kan du have ret i. Men synes sku det er en interessant sekvens.

Men nogle hårde minutter for Liverpool må man sige, smider 3 point og deres bedste spiller får rødt. Det kunne ikke være skrevet bedre for os.
Officiel vinder af United-trådens forudsigelser 24/25
Heden: Ja men Dominik misser kun en kamp.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Jeg kender ikke reglerne i den situation, men logikken siger at det var det rette udfald som VAR dømte der.
Manchester United Brøndby IF
Én dag, tror jeg.
@Niko
Omkring Mitoma så tror jeg nu heller ikke de forærer ham væk, men hans situation er vel ret sammenlignelig med Trossards som også kun havde et år tilbage på kontrakten som jeg husker det.

Begge to er/var 29 år, 1 år tilbage på kontrakten, spiller i Brighton. Trossard blev solgt for omkring £20m kan jeg se, så Mitoma er vel maks £25-30m medmindre de har et eller andet specielt forhold til ham?

Ikke fordi jeg virkelig ønsker ham med hans alder og formdyk, men det er en mulighed hvis budgettet primært skal brændes af på midtbanen.
Manchester United Brøndby IF
Annonce