Snak

Mere indhold efter annoncen
I det mindste har vi mere tid til at komme tilbage og vinde den end hvis det var i det 88. minut.

FCK og United siden \'92.
Ja, det er yderst positivt at vi kun brugte 4 minutter på at komme bagud.
Du har ret. Det er faktisk ret skarpt luret af Moyes.

http://www.youtube.com/w…4Ru8DMW-grY
The Pensioner: \\\"så lad os bare sige, at jeg mener, at de 400 mio. forsvinder ved, at Chelsea øger deres indtægter og reducerer i deres udgifter. Det synes jeg er en gangbar forklaring - lidt udetaljeret, men trods alt, gangbar.\\\"
Vi har dem lige hvor vi vil have dem.


zzzzzzzzz. Kan vi ikke bare lave en nem 4-0 sejr for helvede altså.
FCK og United siden \'92.
AMEN FORHELVEDE
FCK og United siden \'92.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
To kæmpestore fejl af Evans på et par sekunder. Der er ikke nosser nok på holdet til at hente 0-2. Tak for i dag.
Denne her sæson skal bare overståes, og det kan fandme kun gå for langsomt. Hvor er Viggo Jensen? han kunne da lære de spillere om opdækning på dødbolde.

Kæft hvor er det en boglam trup vi har...Jeg er ligeglad om dette bliver vendt til sejr. Der er MANGE spillere der ikke har niveau til at spille i United trøjen.
Manchester United Real Madrid vs Barcelona 27/4-11 En kæmpe hån for fodbolden!
Mod... fucking... Hull...

Hvordan vi kunne gå videre i CL forstår jeg ikke. Selv at ende på EL pladser virker som en uoverskuelig opgave for spillerne lige nu.
FCK og United siden \'92.
Ordblindhed plejer da ikke at være en stor hindring for profesionelle fodboldspillere.

I øvrigt er Hull åbenbart ikke helt ringe på hjemmebane.
"The problem with my life is that I've said too much shit in the past and no-one forgets it"
Suk med Rafael :(.

Fanme godt med et tidligt mål til os. 2-2 ved pausen og en kæmpe opsang fra Moyes så kunne det ligne en sejr måske.
FCK og United siden \'92.
Annonce