Acheron: Ja med alle de dygtige midtbane spillere vil en klassisk 4-3-3 som Barcas nok være det bedste. Så kunne Depay og Mata få mere offensiv frihed. Det ville koste Rooneys startplads, da han ikke kan slå Martial af som angriber. Problemet er jo så at LVG har gjort ham til anfører.
Depay? Seriøs?
Den der er godt tilfreds, er en rig mand - Lao Tzu
Hænning: Jeg glemte Herrera også. Jo det er den stærkeste, helt klart endda. Inuk: Ja eller Young, men han er efterhånden blevet back. Det er jo så også problemet et hav af centrale midtbanespillere, men ikke mange kompetente offensiv spillere.
Stærk startopstilling synes jeg. Rygterne (telegraph) går i øvrigt på at det er sidste kamp med LvG iaften uanset resultatet. Han dukkede for sent op til træning igår og Giggs overtog styringen.
Hvor er det vildt at vi ikke fører med 2-3 stykker. Chelsea er jo pisse elendige over hele linjen. Nå det ender jo nok med endnu et nederlag på trods af spil og chancer.