Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg har kun set med med et halvt øje her i første halvleg, men umiddelbart var jeg da også ved at tabe håret over Herrera og Mkhi. Jeg vil gerne have Lingard in ASAP.
ja...

blind har på ingen måde samme effekt som young har haft på den plads, ser ingen fremtid i ham, han er så langsom at man skulle tro han var 90år gammel.

generelt spiller vi alt for forudsigeligt hvilket gør at vores afleveringer sidder mere hos modstanderne end vores egne spillere.

hvem har vi der kunne spille mikhi´s plads, udover mata hvilket jeg ikke tror mounrinho vil? tror zlatan sidder tungt på den plads så snart han bliver klar.
Er det ikke på tide med Martial, synes jeg?
Manchester United.
Som 10er?
kæmpe drop af deres målmand fy for satan
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hehe, sikke et mål og en foræring. Alt tæller jo så den tager vi med.

Nå, er det så om lidt at Martial kommer på banen og vi vinder 4-0?
United kan kun score, såfremt det bliver foræret.
Blind må ud og væk. HM må ud på bænken.
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Tjek lige PSG...
. Vanvittige spillere, der gerne vil, kan, må og tør spille offensivt. United er ikke i nærheden af PSG..
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Det handler om at vinde. Lige nu vinder vi. Lysets stadion er i øvrigt en svær udebane. Når det så er sagt så er det fandme ikke kønt hvad der bliver leveret. Pogba må til en af de der troldmænd fra junglen der kan trylle ham klar
LUHG
Blind er så langsom fysisk og mentalt. Han buser i alle dueller i håb om at undgå løbeduellen, da han er en saltstøtte mod alle, der løber marginalt hurtigere end 15 sekunder på 100 meter. Kommentatorer lovpriser ham ofte for hans fodboldintellekt og pasningsevner, det forstår jeg ikke. Han står som plantet og træder i bolden, længe nok til at han altid losser den ind på modstanderen. I sidste sæson var en håndfuld mål, hvori offsidefælden kiksede, ene og alene hans skyld - han stod altid med hånden i vejret dog. Han er så uimponerende, at han end ikke ville være en profil på U18-holdet. Det grå tapet, der altid har haft farmand eller van Gaal til at holde hånden over ham.
Annonce