Snak

Mere indhold efter annoncen
Det er da heller ikke godt nok at møde frem med den indstilling....

Sådan som Pogba luller rundt i dag skal han bare på bænken ...jeg havde hevet ham ud allerede inden 1. halvleg var slut, det er sku da også vigtigt at sende et signal om at det pis her gider man ikke se på...

Forståeligt nok bliver vi buhet af banen ved halvleg, det her er fcking United ikke Strewhat FC
"Så vidt jeg ved så har PL ingen indflydelse på FA cuppen."

Så Mourinho skal ikke skele til præstationer i PL når han udtager sit hold til vigtige cup kampe? Interessant udmelding.

Vi skal vinde alle kampe og sikre den anden plads, og derfor er denne kamp også vigtig præcis som de forrige kampe var vigtig. Hvis spillerne finder kampen ligegyldig kan de spille et andet sted, men Mourinho har også brugt utroligt meget tid på at snakke om Fa Cup kampen og flæbe op over tottenham har en dags mere restitution, så spillernes hoved er nok allerede på den kamp. Endnu engang har Mourinho ikke formået at sætte sit hold op til kampen. Det er sket flere gange i sæsonen.
@Boldhenter "Rio Ferdinand er kun kommet på holdet på grund af mesterskabet! Kan i flæng nævne Lescott, Jagielka, Ashley Williams, Sebastien Bassong, måske sågar en Mertesacker eller Winston Reid?"
Men manden har jo crazy gode stats???.........

Sælg ham
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Det er simpelthen uacceptabelt at spille med så ringe en indstilling som vores spillere viser..

Så Mourinho skal ikke skele til præstationer i PL når han udtager sit hold til vigtige cup kampe? Interessant udmelding. 


Det siger jeg ikke. Jeg forholder mig bare til kendsgerningerne, og hvorfor kampen er forløbet som den er. Det er uacceptabelt, men det har ingen indflydelse på resten af sæsonen.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
den dommer har da været total blind hele kampen
"Det er uacceptabelt, men det har ingen indflydelse på resten af sæsonen."

Det er stærkt du allerede ved 2. pladsen er hjemme.
@Boldhenter "Rio Ferdinand er kun kommet på holdet på grund af mesterskabet! Kan i flæng nævne Lescott, Jagielka, Ashley Williams, Sebastien Bassong, måske sågar en Mertesacker eller Winston Reid?"
Vis har jo heller ingen ting at spille for. Om United bliver nr. 2 eller 4 er jo ligegyldigt. Og vil er sikker på at slutte i top 4. Men ja. United er ikke gode
Min all time start 11: Schmeichel, Evra, Ferdinand, Vidic, Valencia, Giggs, R. Keane, Scholes, Cantona, Ronaldo og Van Nistelrooy
HOLD NU KÆFT mand hvor er det her bare totalt til grin ....

Det er jo en skandale af de helt store...jeg sagde Matic ikke skulle spille det var kun et spørgsmål om tid før hans sløsede omgang koster mål..han er ganske enkelt for ringe en spiller
lol det total til grin det her.
Annonce