Snak

Mere indhold efter annoncen
He he Kongen. Jeg kunne ikke være mere enig med dig omkring "dårlige" resultater fra at være der selv og så bare være i egne gemakker.

I den tid jeg er kommet på Anfield har resultaterne altid været dårlige (læs: vi er ikke sluttet som nr. 1).

100 kampe kan jeg ikke helt prale af - langt fra endda, men der arbejdes hele tiden på at forbedre antallet af kampe på Anfield.

PS: Min første kamp på Anfield var den 16. december 1995 !!! Stor oplevelse og stort resultat.
He he - fucking Fowler var det vist gange to.

Det var jo væsentligt nemmere i de unge år at afsætte tiden til det, så det bliver slet ikke til så mange kampe længere, 2-3 pr. sæson, men det er også ok.
\"Since 1990 the backpass rule Has been taken away from Liverpool And since that date they\'ve had to wait. So let\'s sing them a song that they fucking hate. 23 years.........Fuck all\"
@Kongen

God tur. Jeg gætter på du kommer til at overvære et klamt resultat.
Lionel Messi is special because he can make something out of nothing. Emile Heskey is unique because he can make nothing out of something.
Sådan. 2 gange The God.

Vil du ikke tro, at Fowler var ubetinget den spiller by miles der scorede flest mål imod Schmeichel ? Fucking Fowler - hvad bilder du dig ind ? Bare fordi han vinkede med sine 4 fingre og senest da han var i klubben kunne han vinke med hele hånden til United fans. Klasse.

2-3 kampe pr. sæson. Med de tandlæge regninger, så skulle du skamme dig over, at det kun er 2-3 gange pr. sæson.
Vil du ikke tro, at Fowler var ubetinget den spiller by miles der scorede flest mål imod Schmeichel ?

Det må i så fald have været til fællestræningen i Man City. Problemet for Fowler er, at han ud over de fire berømte mål i den sæson kun tilføjede et enkelt mere mod Schmeichel.

Uden at gide undersøge det nærmere, antager jeg, at den er blevet stukket siden. Shearer eller Ferdinand burde være meget gode bud.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Må man i øvrigt anbefale den her BBC ting omkring Man Utd fra 1948 til 1992.

http://www.twohundredpercent.net/?p=4783

Også selv om download proceduren tilsyneladende helt eksplicit er designet til at frustrere normale mennesker nok til at købe et abonnement. Et hint kan være at downloade om morgenen, hvor trafikken er mindre.
Jamen du må sikkert huske smerten bedre end mig, men så siger vi at det ikke var by miles.
Jeg kan umiddelbart finde seks mål af Shearer mod Schmeichel.

Så Fowlers fem må vel være en slags negative miles away.
Vi er ikke storfavoritter til CL. Det er der ingen der er. Men Barcelona er favoritter, og et par af de forventede værste rivaler er nu ude.

Jeg er jo uenig med Razz og Kongen her, men det største problem er nu, hvem der skal slå Barca ud. Vi får selv svært ved det, og der havde jeg selv håbet på Real eller Chelsea.

Jeg håber vi undgår Barca, Bayern og Inter i næste runde, selv om vi ret beset bør kunne slå begge de to sidstnævnte ud.
\"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you, and you’ll not even able to touch it if we lose. And for many of you, that will be the closest you will ever get. Don’t you dare come back in here without giving your al...
Bayern vil jeg som Barca-fan også helst undgå. De er en irriterende combo af et hold som egentlig er ret godt, og bestemt kan gøre det onde ved Europas tophold, men omvendt så er det også et hold det er sådan lidt skuffende at tabe til.

Møder man eks. Chelsea så er det ikke en skam at tabe, fordi holdet er så godt som det er.

Men fandme og jeg vil ha mit hold slået ud af Bayern. Pu-haa...
Why dont you ask him? Because he doesnt row He doesnt ROW? No, he DOESNT row. Ah. I see what you mean.
Annonce