Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg skrev sensation - ikke problem. Min pointe var, at det ikke ændrer det store. Jeg tror alle havde regnet med, at Valencia vandt i aften. Viasat fik det til at lyde som om alting var vendt på hovedet.
young har godt nok set skidt ud, og matic med et ondsvagt nedslagtning.
Alexis tilbyder os absolut INTET ..ikke bare en ting han gør godt
Jeg skrev sensation - ikke problem. Min pointe var, at det ikke ændrer det store. Jeg tror alle havde regnet med, at Valencia vandt i aften. Viasat fik det til at lyde som om alting var vendt på hovedet.

Jamen alting er da vendt på hovedet, vi står med mere end et ben ude af turneringen lige nu

At det så skyldes vores elendige resultater imod Valencia og Juventus hjemme er en helt anden snak
LaPioche

Vinder Juve i dag, så vil jeg bestemt mene at United er i ganske alvorlige problemer.
Sejr i Valencia kan vel være kravet i så fald

Juve vil med sejr i dag allerede have sat sig på førstepladsen og kan derfor spare spillere de to sidste kampe uden problemer.
Hvad efter min mening bestemt muliggør Valenciasejr i Torino
Kun døde fisk flyder med strømmen!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Det er sku ikke hans skyld alene, der er ingen bevægelse, ingen plan..

Fynboen

Det var nu ment som et kompliment..
Cantona idolet, Manchester United klubben Følger: Dortmund Wednesday Valencia AGF
Bliv du bare liggende, Alexis. Det klæder dig bedre at sidde på tribunen.
NC er så deprimerende at høre på
Kæft jeg er træt af Sanchez
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Enig han er simpelthen torskedum og hans had til United skinner igennem hver eneste udtalelse. Det er utroligt han ikke kan se at United til dagen har et defensivt udtryk og manglende løb omkring Pogba som gør det svært for ham at være den offensive box-box han var med Pirlo og Vidal som de dybere liggende..

Pogba fungerer bare ikke med Matic og Lingard centralt
Annonce