Snak

Mere indhold efter annoncen
Man bliver simpelthen så træt!

I sådanne afgørende kampe her, er spillet simpelthen kønsløst når det virkelig gælder. Sløset forsvarsspil og manglende skarphed er der simpelthen ikke plads til, alligevel præstere vi det gang på gang..
3. Semifinale i træk vi står til at tabe. Dårlig statistik og ikke godt for moralen.
Vi står simpelthen stille oppe foran.. ingen søger ned i banen for at lave plads at løbe i bagved, alt spillet foregår foran Sevillas forsvar, og det er simpelthen for nemt at dække op!
Awb lader ham bare løbe efter at dækket ham op, det så piv ringe
Jeg ved godt der ikke er diamanter på bænken, men skal vi nu tilbage til det her med at udskifte spillere med 5 min igen, når vi er bagud. Rashford løber ikke, Greenwood har set smadret ud det sidste kvarter.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Håbløst at se på - effektiviteten må være tæt på lig 0
Hvorfor skifter man ikke Ighalo ind, en back for en back??!!
Brøndby og Chelsea
Kønsløst spil? Vi har skabt klart flest chancer, de er bare blevet pisset væk.

Jeg ved ærlig talt ikke, hvad man forventer i en Europæisk Semifinale, hvis spillet i aften er "kønsløst".
Nogen, der på stående fod kender vores statistik, når vi har været bagud i denne sæson?
Lindeløf har knap niveau og fysik til at spille for uniteds damehold!
Påfaldende at vi rent defensivt er bedre med Romero på mål, kan det være det verbale?

Pogba spiller en fin kamp, til dels Martial, Slaphead og Bruno. Katastrofe præstationer af Lindeløf, Williams og Rashford. Vi mangler bredde, dog kan de være ligegyldt hvis han ikke vil skifte ind før 85. Min.
Annonce