Snak

Mere indhold efter annoncen
Elendig dommer.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Kraftedme anden gang Wan-Bissaka ikke kan finde ud af læse bolden og ender med ikke at kunne tæmme den. Nej hvor er hans teknik og boldøje elendigt.
Igen klamt at dommere dømmer et frispark på en almindelig duel, kun fordi han kaster sig og skriger. Manden er oppe sekundet efter.

@LP mig en gåde du ikke vil bytte AWB for en anden back, I mine øjne er han det svageste led i start 11-eren.

\\\"Sometimes we forget that you’re just a man. I am not a man! I am Cantona!\\\"
så må de godt komme ud til anden halvleg med noget mere energi og selvtillid...
Jeg byttede gerne AWB med Max Aarons fra Norwich...over middel defensivt, positionerer sig bedre en AWB og bidrager med langt mere offensivt.
"I Don't Play Against Any Particular Team. I Play Against The Idea Of Losing..." - Eric Cantona
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg har ønsket Ruben neves i flere sæsoner som 6er. Forstår ikke hvorfor det skal tage så lang tid at få en hentet. Dog er jeg stadig hub på at se hvad McTominay kan udvikle sig til. Jeg synes sammenligningen med fletcher er god - dog var fletcher blandt verdens bedste 8ere i de 2 sæsoner inden han røg ind i sit sygdomsforløb som jeg husker det. Mit McTominay crush startede i øvrigt i kvartfinalen mod Brighton på oldtrafford for 3år siden hvor han løb rundt og dirigerede med alle sine medspillere inkl pogba. Det synes jeg simpelthen var fremragende at se på.

LUHG
Jeg har intet problem med Mctominay i truppen...der er jo ikke meget der er bedre end, når en akademi dreng slår igennem på 1. Holdet og bliver en stjerne. Om McT bliver det ved jeg ikke, men hans præstationer er for svingende som det er nu. Han kunne også have godt af en klasse DM i truppen, som han kunne lære fra...han lærer intet af Fred. Jeg synes også godt om Neves..
"I Don't Play Against Any Particular Team. I Play Against The Idea Of Losing..." - Eric Cantona
Neves vil være en gave, men jeg er bange for at vi ikke henter ret meget.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Det var også ved at være lang tid siden med et straffe i PL...
"I Don't Play Against Any Particular Team. I Play Against The Idea Of Losing..." - Eric Cantona
Bruno! Sikkerheden selv.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Annonce