Snak

Mere indhold efter annoncen
hvad sagde jeg om McTominay...SKANDALE SPILLER


Den eneste skandale er efterhånden dig. Utroligt, så meget lort én person kan lukke ud.

For en sjælden gang besøger man klubforumet, og igen er det din elendige galde, der stikker ud. Man bliver så træt.
og Igen en som formår at holde øjnene på bolden...flot YouknowIt.

Det var kun et spørgsmål om tid før vi fik et mål imod os vi er fuldstændigt stoppet med at spille fodbold..
Jeg kalder den nu og siger vi taber den her kamp vi er på TOTALT flade fødder
Tænk at det bedste man kunne finde var fucking Wan-Bissaka som erstatning for Valencia. Jeg er rystet over den mand.

\\\"Sometimes we forget that you’re just a man. I am not a man! I am Cantona!\\\"
Ingen overraskelse! Igen en 1. Halvleg, hvor holdet slet ikke møder op.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Vi har lukket Liverpool ind i kampen, det er en kæmpe fejl. Det startede ellers rigtig godt, men vi formår ikke at holde på bolden i øjeblikket.
og Igen en som formår at holde øjnene på bolden...flot YouknowIt.


Nogen bliver nødt til at påpege dit evindelige mundlort. At du selv kan leve i al den negativitet, forstår jeg ikke. Men forpest du tråden videre, og så vil jeg se frem til den dag, du lærer at trække vejret eller stopper med at skrive herinde.
Igen Scotty med en aflevering direkte til Liverpool som starter en omstilling..hvilken leder
Hvis der er nogen der dårlig for tiden er det Rashford. Intet lykkes!
Det er jeg også enig i vi mangler stadigt at se ham sætte en hel sæson sammen ...han er lyn og torden og så dykker hans form til fornærmende ..
Annonce