Snak

Mere indhold efter annoncen
nu skal cavani ikke dø, så vi fucked
puha det var for tidligt at få et gult af matic..
Dejligt at se en god præstation indtil videre...
"I Don't Play Against Any Particular Team. I Play Against The Idea Of Losing..." - Eric Cantona
Digne er godt nok et svin på banen.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Nogen der har lagt mærke til noget nyt m.h.t. Unitedspillerne?
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg tror heller ikke Matic holder 90 minutter alligevel.

Vi har en tilfredsstillende intensitet og fokus i spillet i dag. Fernandes har smidt en del bolde væk på dybe stikninger, men han er bedre i dag end længe. Jeg tror at når holdet vil mere, så ser en playmaker som Fernandes bedre ud.
Manchester United Chicago Bulls
Rolig nu Pink. Lad os se om vi kan spille mere end en god halvleg, før vi konkluderer noget :-)
Elanga er et frisk pust.
Manchester United siden 92, GF siden 96. 50+1 er vejen frem.
Ja, det er jo ikke for at finde hår i suppen, men når man ser, hvordan de sidste 10 min af halvlegen er forløbet, så kan man da godt ærgre sig lidt over, at vi ikke skabte de store chancer i de 35 min, hvor der reelt kun var ét hold på banen. Chancer kan vi simpelthen bare ikke skabe under Rangnick indtil nu.
Hvor er Fernandes da helt elendig på hjørne! Hvorfor fanden skal alt ligge i knæhøjde? Få nu noget luft på, det skaber panik.
Annonce