Snak

Mere indhold efter annoncen
😂😂😂
Av, det var værre. Ja, så bliver I jo nok ikke verdens bedste lige foreløbig. Men nu da England har meldt sig ud af Europa, kan I vel stadig gå efter "Europas bedste".

Snedigt træk med skoleløsningen. Jeg ville have gættet på at I havde forhåndssolgt catering fra kantinen ti år frem i tiden, og eventuelt lanceret nogle flere varianter af hjemmelavede pastaskruer i blaugrana-farver på hylderne i fanshoppen, men det her lyder betydelig mere progressivt.
“ Real Madrid er dysfunktionelle...og Liverpool er i øvrigt skarp udfordrer til Man. City. “

Det med Real aner jeg intet om, men den med Liverpool giver jeg dem helt ret i. Jeg ser det som tæt på 50/50🤷‍♂️
“ Det bliver spændende at se, hvor længe den gode Carlo holder, nu når han ikke indeværende sæson har verdens bedste målmand og verdens bedste 9´er til at redde ham i felterne. “

Paz, nu kan jeg ikke følge med længere? Verdens bedste keeper og 9’er i Real?🤔
Courtios er så vidt jeg ved ude med en skade det meste af sæsonen og Benzema er taget til Saudi :)
@Tintin, sig mig, har I fuldstændig fjernet hækken imellem de to bydele i Liverpool? Jeg anbefaler en solcreme med stærkere faktor, inden du bliver uhelbredeligt rød... 😆
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Når al hud er skallet af Tintin, er han jo stadig rød indeni !
Rene pokaler skinner bare flottere. Next season - måske også med Justice for 115...
Jeg troede bare verdens bedste spillede et andet sted🤷‍♂️

JG, det er sgu ved at se så skidt ud hos os, at flere af de røde har ondt af os.

Men det var nu Deebo der har bragt en fusion mellem jeres og vores naboer på banen.
Jeg er så klar til at gå i fusion med jer! Det eneste vi kan bidrage med er et halvfærdigt stadion og en masse historie og pokaler (godt nok fra før i blev grundlagt i 2008😂)
Xabi Alonso, åh, havde helt glemt, at han findes.

Med ham kunne jeg faktisk godt se at Saudi Arabien kunne have en relevans.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Joh, ham den forkælede nordmand nærmer sig da titlen som verdens bedste 9´er, synes jeg nok.
“ Joh, ham den forkælede nordmand nærmer sig da titlen som verdens bedste 9´er, synes jeg nok. “

Ja, det har du helt ret i. Han er voldsom.
Annonce