Snak

Mere indhold efter annoncen
“ Men naturligvis holder jeg alligevel med Man. City, eftersom jeg ikke kender andre City-fans end JGGJ og Kurt....bedste Liverpool-argumentation “

JG og Kurt😂😂

Jeg holder, selvfølgelig, også med City - som jeg gør det i de fleste af deres kampe.
JG og Kurt, jer og City har også et kæmpe ansvar for hele Premier League. Taber I i dag, går ham La Liga-fanen da helt i selvsving 😂
Hahaha, Nick - pas nu på!
Hentyder du til mig, eller ?
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
JA! 😂
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hvorfor skulle jeg da gå i selvsving, når jeg holder med Kurt og JG´s disciple ?
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Sgu da ikke dig der er La Liga-fanen og snakkede om dit besøg i en anden tråd.
Har desværre en skidt fornemmelse med aftenens kamp….tidligere sæsons topniveau er der ikke pt., RM forstærket siden sidst med Bellingham.

Og med skade til hurtige Walker, hvem F… skal så lukke de huller der nødvendigvis kommer. Walker havde generelt fint styr på Vinicius sidste gang.

Det kan uden de store overraskelser ende med en 3-1 sejr til RM….., og det henter vi ikke i Manchester denne gang
A proud Cityzen
Csjn

Jeg har, desværre, samme fornemmelse som dig.
Frygter også nederlag i dag og samlet.
Ingen KDB fra start. Mon ikke det er Akanji der skal dække højre back? Det er jeg ikke helt tryg ved.
Annonce