Snak

Mere indhold efter annoncen
Tak for Babe nr. 14 med forbehold.

Nick, jeg må i øvrigt som muligvis-delvist-ansvarshavende-trådbestyrervikar-på-ubestemt-tid rose dig for at babes´ne altid er ulasteligt påklædt. Ingen snask her, sådan! We´ll have none of that! Selvom vores repræsentant fra Århus måske ikke er helt enig på dette punkt.

Fornemmer jeg i øvrigt et gennemgående dansk tema i udvælgelsen? Eller det blev måske allerede forkyndt ved listens introduktion?
Hun ser rar ud, hende der pornostjernen, der er vært på dart-optakt.
Rene pokaler skinner bare flottere. Next season - måske også med Justice for 115...
Det er min erfaring at de fleste pornostjerner ser rare ud. ;D

På med pilen, Palle!
Det danske tema i udvælgelsen er ganske godt lagt mærke til, eftersom kåringen består af de to kriterier "dansk" og "kendt" - det skulle vi hen til 18. dagen for at du opfattede !!!!

Og nej til Wises ønske om flere kasser og bagsmæk. Der er pornoblade til den slags. Kåringen her afspejler alene, hvem jeg synes er sødest, smukkest og mest attraktiv i Danmark.

I morgen med nr. 13 kan det dog godt være, at der kommer lidt mere krop på, men det ligger så også naturligt i forlængelse af nr. 13´s professionelle virke.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
det skulle vi hen til 18. dagen for at du opfattede !!!!

Denne anerkendelse af min kvikke opfattelsesevne roses jeg også ofte for på hjemmefronten. På præcis samme måde. 😆
Kåringen her afspejler alene, hvem jeg synes er sødest, smukkest og mest attraktiv i Danmark.

Apropos hjemmefront, med dén bombastiske udmelding vil jeg virkelig råde dig til at tænke dig godt om mht. hvem du lægger op som nr. 1. Ellers kan det nok godt blive en meget kold januar i Casa Romano...
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kommentaren om min hjemmefront følger fint Rikkes82´s opfattelse også, men det er altså slet ikke noget problem - eller jo, én af dem skal jeg nok ikke fortælle alt for højt om, men den dato er vi uhindret forbi.

Min kæreste er f.eks. stor beundrer af listens nr. 3.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Det er ikke så meget selve listen, som formuleringen "hvem jeg synes er sødest, smukkest og mest attraktiv i Danmark", som jeg ser nogle potentielle faresignaler ved. Men okay, nu er jeg jo også en autoriseret skinger-lemming, så ved mindste tegn på uvejr løber jeg rundt i cirkler og råber "Vi skal alle dø!" 🤪
Apropos Citys nedtur, ja.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Så går Ally Pally helt amok! Christian Kist med en 9-darter🎉🎯
Engelske Ricky Evans spiller næste kamp. Kæmpe karakter og spasmager, der kaldes den hurtigste mand i dart. Han smider simpelthen sine tre darts så hurtigt afsted, at man nogle tænker om han kaster alle tre på én gang.
Annonce