Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg tvivler på at Keegan kan optræde så amatøragtigt at han overhovedet vil overveje at returnere.. Men omvendt..
Som nogen skriver på diverse Newcastle forums, it only happens in Newcastle...
Joey Barton is a legend!
Nu er det jo lidt svært at gætte hvad der ligger til grund for mødet. Men er det med henblik på genansætelse er det vel heller ikke utænkeligt, at Ashley har været nede på knæ.
Don't limit your challenges, challenge your limits.
Er der nogen grund til at Asley skulle have aendret mening de sidste to uger?
Det kan tænkes han måske er blevet ædru nu.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nå tudeprinser....

Måske man skulle overveje at læse mellem linjerne fremfor at læse, hvad medierne skriver. Ashley på knæ - ha ha! Fan-protest - ha ha!
Organisatorisk har Newcastle vel bare en organisation, som afspejler mange andre klubber i Europa - eksempelvis Real Madrid og Barcelona. Jeg medgiver dog, at Dennis Wise er en klaphat, men opsætningen er ok.
Jeg er brændende Newcastle-fan, og "elsker" Keegan af hele mit hjerte, men han er ikke større end klubben... Hvis klubbens ledelse mener dette er vejen til succes, så må vi stole på dem, og Keegan skal måske overveje sine "drama gueen" tendser (husk sætningerne efter kampen mod Middlesbrough i 98).

Kort sagt: "Keegan du er MEGET velkommen tilbage, men Ashley styrer båden og har en større indsigt i klubben end os øvrige, så vores tillid bør ligge hos ham."
Hader folk, som er fan af flere klubber...
CC, aner det ikke, men et forsigtigt bud kunne være opbakningen til Keegan er kommet bag på ham.
Don't limit your challenges, challenge your limits.
Bliver han ikke netop ophævet til nærmest at være større end klubben hvis man hiver ham op af hatten igen? I mine øjne vil det være fuldstændig til grin.
Enig - Scotty! (Han er dog stor - næsten på niveau med Big Al)

Ashley kan dog ha´ sine grunde til at genansætte ham - han var trods alt i USA - måske uden mobil ;-) Det må dog koste Wise jobbet.

Meeeen tror heller ikke på, at han er på vej tilbage. Der er vel ingen medier, som skriver andet end at de holdte møde..
Hader folk, som er fan af flere klubber...
Det ville være en katastrofe, hvis de hiver ham tilbage nu. Så bliver vi da for alvor til grin. Jeg tror så heldgivis heller ikke på det.
Klub top 3: Newcastle,............................... Barcelona Spiller top 3: Ronaldo(fede), Ronaldinho, Romario
Annonce