Snak

Mere indhold efter annoncen
"Ferguson eller ej, så bliver Man Utd på Old Trafford ikke pludselig til et dårligt hold. Var kampen på Stamford Bridge kunne jeg sagtens have tippet Chelsea-sejr..."

Mourinho og Chelsea har rigtige god historik på Old trafford. Chelsea er det hold, som United har mindst sejrs-procent over. Jeg tror på en Chelsea sejr, ikke fordi jeg er subjektiv, men fordi CFC har rigtige god muligheder.
Steve Highway-61 " Folk der stemmer DF og ikke synes de selv er racister er bare mindre begavede. Hvilket jo er logisk nok."
Chelsea er det hold, som United har mindst sejrs-procent over.


Nej, for det er Southend United, der som den eneste klub har en 100% pletfri statistik mod Man Utd.

Puh den holdte hårdt for Malaysia Red Dragons. Debut til Cornelius og hans store hoved i de sidste minutter, og han kunne se Man City brænde et par kæmpe muligheder til slut. Imponerende af Cardiff at rejse sig efter at være blevet spillet baglæns ud af Boleyn Ground for en uge siden. Premier League er bare alt for fed. Hvis der havde været tag på i Cardiff, så var det fløjet af. Herlige billeder af tilhængere der fejrede det som om at de havde vundet PL, og som var ved at gå til i slutminutterne i bare spænding. Der kommer til at være ganske betragtelig omsætning hos pubs i og omkring Cardiff by i aften.
KROENKE RAUS!
Nej, for det er Southend United, der som den eneste klub har en 100% pletfri statistik mod Man Utd.


Var det ikke i Liga Cuppen?

Jeg tror han mener Premier League(post-1992)
\"Soldado makes me realise i wasn\'t that sh*t\" - Gary Lineker
Indtil videre har PL godt nok været røvsygt. Den ene dræbende kedsommelige kamp efter den anden.
\"Alt er Bastille for den nøgne masse\"
Mere indhold efter annoncen
Annonce
PL bliver rigtig uforudsigelig i år .. Tror at det eneste man kan være sikker på, som det plejer at være, er at Arsenal ikke vinder en pokal..
JEG HAR ALTID RET !!! ------------------------------- Y N W A ---- B K F R E M ------------------------------- http://maicomputer.dk/webshop/
Uforudsigelig? Indtil videre er alle – alle – kampe endt 1-0. Allesammen. Hver og en. Ca. Det har været røvsygt.
\"Alt er Bastille for den nøgne masse\"
Hold nu kæft Okocha, du ser jo ikke PL!
Wise Men Say...
Gu gør jeg da så, din bondetamp. Og jeg har ret, har jeg. PL = røvkedeligt.
\"Alt er Bastille for den nøgne masse\"
Vi er skam enige om at PL er kedeligt, men derfor tror jeg stadigvæk ikke på dig!!1
Wise Men Say...
Annonce